Türkiye’de artan hayat pahalılığı ve enflasyon sonrasında vatandaşların nakit arayışları da hız kazandı. Bir yandan 2023 yılı itibariyle emekliye ve dar gelirli vatandaşlara devlet destekleri devam ederken, diğer yandan bankaların da faizsiz finansman seçenekleri araştırılıyor.

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik nakit destekleri ile öne çıkan Akbank yeni bir finansman kampanyası duyurdu. 1 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile faizsiz olarak vatandaşların 20 bin TL’ye kadar nakit kullanması sağlanacak.

FAİZSİZ 20 BİN TL TAKSİTLİ AVANS ŞARTLARI NELER?

o-bankaya-basvuranlar-20-bin-tl-alacak-basvuru-sartlarina-bakin-g3z2

20.000 TL’ye kadar taksitli avans kampanyasını hayata geçiren Akbank, yüzde 0 faiz oranları ile finansman kullandırılmasını sağlıyor. 6 aya kadar vade seçenekleri ile kolay geri ödeme imkanı da sunan Akbank, 20.000 TL’ye kadar tüm ihtiyaçlar için kullandıracak.

Kampanya tarihleri içinde Akbank Mobil üzerinden ilk kez Axess veya Wings karta başvuru yapan kişiler kampanyadan yararlanabilecekler. Kredi kartı başvurularının ise en geç 26 Atalık 2023 tarihine kadar onaylanması gerekiyor. Dijital kanallar üzerinden başvurulması yeterli oluyor.

Bakan Şimşek, Enflasyon Rakamlarını Değerlendirdi Bakan Şimşek, Enflasyon Rakamlarını Değerlendirdi

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK, KİMLERE VERİLECEK?

20 bin TL taksitli avans sadece Akbank Mobil üzerinden yeni müşteri olan kişilere kullandırılmaktadır. Yüzde 0 faizli 20 bin TL taksitli avans için Akbank Mobil üzerinden ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ seçeneği ile vatandaşların müşteri olma adımlarını tamamlamaları gerekiyor. Ardından ilgili tarihler içinde Axess ve Wings karta başvuruların onaylanması şarttır.

Kredi kartı başvurusu onayının alınmasının ardından kullanılabilir nakit avans limiti kadar taksitli avans kullanılabilecek. İhtiyaç kredisi kullanmak yerine Akbank’ın faizsiz nakit avans seçeneklerinden yararlanarak daha kısa sürede finansmana ulaşılması sağlanıyor. Akbank’ın dijital kanalları üzerinden başvurularını yapan ve başvurusu onaylanan kişiler 2 – 6 ay vade seçenekleri ile 20 bin TL nakit avanstan anında yararlanabilecek.  

Kaynak: Haber Merkezi