Otomobil piyasasında her gün yeni bir kampanya ve fırsat duyuruluyor. Ticaret Bakanlığı'nın eylemleri şişirilmiş ikinci el araba fiyatlarındaki balonun patlamasına neden oldu. Otomobil fiyatlarının düşmesindeki en önemli etkenlerden biri, enflasyonla mücadele kapsamında kredi bulmanın zorlaşmasıydı. Otomobil üreticileri, ilgi çekici halkla ilişkiler kampanyaları oluşturarak rekabete resmen katıldı. Otomobil kampanyalarını koordine eden işletmeler birbiri ardına indirimler sunuyor. Kasım ayı için Renault ve Dacia benzersiz bir kampanya planladı.

Ekim ayında binek otomobil pazarının lideri olan Renault, sınırlı sayıda 2023 model yılı Megane Sedan otomatik vitesli versiyonlarını ÖTV muafiyetiyle satışa çıkarıyor. Dacia ise Duster modelinde özel bir kampanya ile dikkat çekiyor. İşte yeni kampanyaların detayları.

RENAULT’UN EN ÇOK SATAN MODELİ YENİ CLİO

thumbs_b_c_52b41af612f8df9c2529d01aa697aef2

Kasım ayında Dacia ve Renault rekabetçi kampanyalar sunuyor. Dacia Duster 899 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 60 bin takas fırsatı sunarken, Renault Austral, Clio ve Koleos modellerinde 250 bin TL'ye varan indirimler sunuyor.

Emlak vergisi ödemelerinde 5 yıllık iade almak için son 2 gün kaldı! Paralar hesaplara geri yatacak Emlak vergisi ödemelerinde 5 yıllık iade almak için son 2 gün kaldı! Paralar hesaplara geri yatacak

Renault’un en çok satan modeli olan Yeni Clio, kasım ayında da avantajlı fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Yeni Clio, 200 bin TL kredi, 12 ay vade ve 1,99 faiz fırsatının yanı sıra, tüm kampanyalardan yararlanabiliyor. Renault’un SUV modelleri de kasım ayında cazip seçenekler sunuyor. Yeni Renault Austral, 100 bin TL takas indirimi veya 300 bin TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz avantajıyla satılıyor. Koleos ise 140 bin TL’ye varan fiyat indirimi veya 250 bin TL’ye 12 ay 1,39 faiz avantajıyla alınabiliyor.

DACİA DUSTER 899 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Dacia’nın en uygun fiyatlı SUV modeli olan Dacia Duster, kasım ayında 899 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Dacia Duster, 60 bin takas veya 250 bin kredi, 1,39 faiz fırsatıyla da alınabiliyor.

Kaynak: Haber Merkezi