Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Futbol Takımının EURO 2024 hazırlıkları çerçevesinde Macaristan ve Avusturya ile yapacağı özel maçların detaylarını açıkladı. Milli Takım, yarın İstanbul'da kampa girecek ve ilk antrenmanını gerçekleştirecek.

Milli takıma davet edilen futbolcuların yarın saat 11.00'de Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir araya geleceği belirtildi. Ardından, hazırlıklarına başlayacak olan milli oyuncular, Macaristan ve Avusturya maçlarının provası için kampa alınacak.

Milli Takımın Macaristan mücadelesi 22 Mart Cuma günü, başkent Budapeşte'deki Puskas Arena'da gerçekleşecek. Takım, müsabakanın ardından Macaristan'da 3 günlük kamp yaparak Avusturya maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Avusturya ile yapılacak karşılaşma ise 26 Mart Salı günü, Viyana'daki Ernst Happel Stadyumu'nda gerçekleşecek. Milli Takım, müsabakanın ardından İstanbul'a dönecek ve EURO 2024 yolunda önemli bir adım atmış olacak.

Real Madrid ve Bayern Münih Yarı Finalde Buluşuyor: Şampiyonlar Ligi’nde Nefes Kesen Mücadeleler Real Madrid ve Bayern Münih Yarı Finalde Buluşuyor: Şampiyonlar Ligi’nde Nefes Kesen Mücadeleler

A Milli Futbol Takımı'nda Macaristan ve Avusturya maçları için davet edilen futbolcular arasında kaleci Mert Günok, savunma oyuncuları Merih Demiral ve Ozan Kabak ile orta saha oyuncusu Hakan Çalhanoğlu gibi isimler yer alıyor.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı