Güzelliği ile milyonları peşinden sürükleyen, podyuma her çıktığında gözleri üzerinde toplamayı başaran dünyaca ünlü manken Adriana Lima, son dönemlerde kariyerinden ziyade kişisel tercihleri ile gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz aylarda çocuğunu kucağına alarak anne olmanın heyecanına varan ünlü güzel, uzun süre boyunca doğum kiloları ile gündemden eksik olmadı.

Muhteşem fiziği, kıvrımlı hatları, mavi gözleri ve yüzünden eksik olmayan gülümsemesi ile herkesi kendine hayran bırakmayı başaran Victoria’s Secret mankenleri arasında yer alan Adriana Lima, doğumdan sonra bir türlü veremediği kiloları ile uzun süre boyunca gündemi meşgul etti. Lima’nın o halini ‘Anne oldu, normal’ sözleri ile savunanlar olduğu kadar ünlü güzeli yerden yere vuranlar da oldu.

Ülke genelinde hava bugün nasıl? Ülke genelinde hava bugün nasıl?

Bir süre sonra doğum kilolarını vermeye başlayan Adriana Lima sevenleri tarafından desteklenirken ünlü güzelin son hali herkesi şaşkına çevirdi. Doğal güzelliği ile bilinen Lima’nın estetiğe boğulduğunu gözler önüne seren o fotoğraflar, hayranları tarafından dahi ağır eleştirildi.

GALAYA KATILDI

640xauto-1

Boşandığı eşi Marko Jaric’ten iki kızı olan ünlü top model Adriana Lima, uzun bir sürenin ardından kameraların karşısına geçti. Şu an Andre Lemmers ile evli olan ve bu evliliğinde de 3’üncü çocuğunu dünyaya getiren Lima, bir galada objektiflere pozlar verdi.

“Açlık Oyunları” isimli efsane serinin son filmi Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı için düzenlenmiş olan gala gecesine katılan Adriana Lima, yeni görüntüsü ile herkesi şaşkına çevirdi. Lima’nın estetikleri, sosyal medyanın gündemine oturdu.

AĞIR ELEŞTİRİLDİ

Los Angeles’ta düzenlenen gala gecesine iddialı bir elbise ile katılım sağlayan Adriana Lima, kırmızı ruju ile de dikkat çekti. Renkli gözlerini ortaya çıkaran tercihleri ile olay yaratan Lima, estetikleri sebebi ile oldukça ağır eleştirildi. Ünlü güzelin yüzünde değişimler fark eden hayranları, sosyal medya hesapları üzerinden Lima’yı eleştiri yağmuruna tuttu. Bazı Türk sosyal medya kullanıcıları ise Lima’yı Adnan Oktar örgütünün kediciklerine benzetti.

Kaynak: Haber Merkezi

Editör: Mehmet Fırat ÇELEBİ