Aile dizisi, Kıvanç Tatlıtuğ ile çok uzun yıllardır televizyon ekranlarında yer almayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’yı bir araya getirdi. Mart 2023 itibariyle Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya başlayan dizi, kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak reytinglerde başarılı sonuçlar almaya başladı. Dizi artık sonlara doğru yaklaşırken, ne zaman final yapacağı da merak konusu oldu.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya isimlerinin yer aldığı Aile dizisi, şu ana kadar 2. sezonunda 22 bölümü geride bıraktı. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız ile Gökçen Usta’nın yaptığı dizinin senaryosunu ise öykü sahibi Hakan Bonomo ile Ali Kobanbay kaleme alıyor. Dizinin final bölümünün erteleneceği iddiaları gündeme gelirken, Aile dizisinin ne zaman final yapacağı ortaya çıktı. İşte detaylar…

AİLE DİZİSİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

aile-dizisi-6545454

Aile dizisi, kısa sürede ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olmayı başardı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ (Aslan Soykan) ile Serenay Sarıkaya (Devin Akın) isimlerinin yer aldığı dizide ayrıca Nejat İşler, Canan Ergüder, İpek Tenolcay, Nur Sürer, Emel Göksu ve Ozan Gözel gibi isimler de yer alıyor. Konusuyla dikkat çeken dizinin ne zaman final yapacağı da merak ediliyor.

Dizide, tanınmış bir aileden gelen Aslan Soykan ve onunla benzer sorunlar yaşayan psikolog Devin Akın’ın tanışması ve aile içinde farklı durumların ortaya çıkmaya başlaması ele alınıyor. Şu ana kadar 22 bölümle ekranlara gelen dizinin, 30. bölümde final yapacağı biliniyordu. Ancak dizinin final bölümünün ertelendiği iddia edildi.

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Kurban Bayramı Tatilinde Trafik Kazalarında 49 Kişi Hayatını Kaybetti Kurban Bayramı Tatilinde Trafik Kazalarında 49 Kişi Hayatını Kaybetti

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Aile dizisi ekran hayatına 30 bölüm olarak başlamıştı. Ay Yapım imzalı dizi 30’uncu bölüme yaklaşırken, bu kararın değişip değişmeyeceği de merak konusu oldu. Ancak elde edilen son bilgilere göre dizi planlandığı gibi 30. bölümde final yapacak. Ancak reytinglerde büyük bir artış olması halinde dizinin birkaç hafta daha uzayabileceği ifade ediliyor.

Kaynak: (Haber Merkezi)