Merkez Bankası faiz kararını yarın açıklayacak Merkez Bankası faiz kararını yarın açıklayacak

Özel bankacılık sektörünün en çok rağbet gören isimleri arasında yer alan Akbank, son olarak kasım ayı kampanyaları ile gündeme geldi. Hem mevcut müşterileri hem de yeni müşterileri için birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar düzenleyen banka, zorlu ekonomik şartların etkili olduğu şu günlerde milyonlarca tüketici tarafından yakın takip altın alındı.

Emekliler, gençler, çalışanlar ve diğer kategoriler altında yer alan tüketiciler için kredi kartı ve kredi kampanyaları düzenleyen özel banka Akbank, söz konusu kampanyalarından mevcut müşterileri ile yeni müşterilerinin farklı avantajlar ile yararlanabileceklerini belirtti. Sene sonu yaklaştıkça müşteri portföyünü genişletmek adına yeni müşterileri için çok daha cazip kampanyaların altına imza atan özel banka, son olarak binlerce TL’yi hediye olarak tanımlayacağı yeni kampanyası ile olay yarattı. Banka, ilgili kampanyasının tüm ayrıntılarını paylaştı.

2500 TL’LİK HEDİYESİNİ DUYURDU

650x344-emekli-promosyon-son-gun-ne-zaman-bugun-mu-hangi-banka-ne-kadar-emekli-promosyonu-veriyor-2022-eylul-emekli-ma-1664518825684

Bütçe desteğine ihtiyaç duyan milyonlarca tüketiciye birçok farklı kategori altında avantajlı fırsatlar sunmaya devam eden Akbank, son olarak Akbank’a ilk kez gelecek olanlar için kesenin ağzını açmış olduğunu duyurdu. Ay sonuna kadar Akbanklı olup Axess kredi kartı başvurusu onaylanan tüm tüketicilere harcamaları doğrultusunda TL desteği vereceğini belirten banka, detayları paylaştı.

Akbank’ın resmi web sitesi üzerinden yapılmış olan açıklamaya göre 30 Kasım 2023 tarihine kadar ilk kez Akbanklı olup Axess kredi kartı başvurusu onaylanmış olan yeni müşterilere, market ve akaryakıt sektörlerinde yapacakları her 2500 TL’lik harcamaya 250 TL, toplamda ise 2500 TL değerinde chip para hediyesi tanımlanacak.

AKBANK AXESS ALIŞVERİŞ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Akbank’ın yeni Axess müşterileri için düzenlemiş olduğu 2 bin 500 TL değerinde chip para hediyeli alışveriş kampanyasından yararlanmak isteyenlerin öncelikle Akbank Mobil uygulaması üzerinden müşteri olmaları ve ardından da yine aynı uygulama üzerinden Axess kredi kartı başvurusu yapmaları gerekmektedir. Kredi kartı başvurusu onaylanan yeni müşteriler Juzdan uygulaması üzerinden kampanyaya online olarak katılım sağlayabileceklerdir.

Kaynak: (Haber Merkezi)