Bankaların vatandaşı rahatlatmak için ortaya çıkardığı kampanyalar devam ediyor. Bu kapsamda İş Bankası ve BP önemli bir anlaşmaya imza attılar. Aracı olanlar mecburen akaryakıt almak zorundalar. Bu zorundalığı iki kurumun yeni kampanyası ile birleştirebilirsiniz. Böyle zaten almanız gereken akaryakıttan geri kazanım elde edebilirsiniz.

Maximum Kart sahipleri, BP istasyonlarında yapacakları alışverişlerde MaxiPuan kazanarak hem yakıt hem de diğer harcamalarında tasarruf edebilecek. Peki nakit puanlar nasıl kazanılır? İşte tüm bilinmesi gerekenler.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

İngiltere Merkez Bankası Faiz Oranını Yüzde 5,25’te Sabit Tuttu İngiltere Merkez Bankası Faiz Oranını Yüzde 5,25’te Sabit Tuttu

gfgf-92

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, İşCep veya Maximum Mobil uygulamalarının “Kampanyalar” bölümünden, ilgili kampanyanın “KATIL” butonuna basmak. Kampanyaya katıldıktan sonra, İş Bankası Maximum, İş Bankası Bankamatik Kartları, özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) ve MaxiPara Kartlar ile BP istasyonlarında yapacağınız alışverişlerde MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında, her bir müşteri en fazla 140 TL MaxiPuan kazanabilecek. Kampanya, 16 Kasım-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu yüzden vakit daraldığı için acele etmenizde fayda var.

KAMPANYANIN ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyadan yararlanabilmek için, alışverişlerinizi Maximum POS cihazından yapmanız gerekmektedir. Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya süresince kazandığınız MaxiPuanlar, 9 Ocak 2024 tarihinde kartınıza yüklenecek ve 29 Şubat 2024 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanabileceksiniz. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve BP Petrolleri A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye maximum.com.tr, İşCep, Maximum Mobil ve bp.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bu kapsamda Maximum Kart anlaşması olan BP istasyonlarında tek seferde ve değişik günlerde yapacak olduğunuz 600 lira ve üzeri 4. Akaryakıt alımlarınızda 140 lira kazanabilir ve akaryakıt alımlarınızdan kar edebilirsiniz.

Kaynak: MEHMET NEZİR ŞEKER