Avrupa Konferans Ligi'nde Heyecan Dorukta: Rövanş Maçları Başlıyor Avrupa Konferans Ligi'nde Heyecan Dorukta: Rövanş Maçları Başlıyor

 

Real Madrid’de Fenerbahçe’den transfer edilen Arda Güler, uzun süren sakatlığının ardından forma giymeye başlamıştı. Ancak genç yıldız, Almeria maçında oyuna alınmayınca ısınma yeleğini yere atarak Carlo Ancelotti’ye tepki göstermişti. Bu olayın ardından Arda Güler’in başka bir takıma kiralanacağı iddia edilmişti.

Perez, Arda Güler’i bırakmıyor

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Arda Güler’in başka bir takıma kiralanmasına izin vermedi. Perez, futbolcunun tamamen sahaya odaklanmasını ve süre alıp almamasını önemsememesini istedi. Perez, Arda Güler’in potansiyeline güvendiğini ve onu takımda tutmak istediğini belirtti.

Arda Güler, Modric’in yerine aday

Real Madrid, gelecek yıl sözleşmesi bitecek olan Luka Modric ile yeni bir anlaşma yapmayı planlamıyor. Bu durumda Arda Güler’in, Hırvat yıldızın yerini alabileceği konuşuluyor. Arda Güler, orta sahada oyun kurucu olarak görev yapabilecek bir oyuncu. Ancak genç yıldızın, Carlo Ancelotti’nin güvenini kazanması ve daha fazla forma şansı bulması gerekiyor. Arda Güler, yeni sezonda Real Madrid’in 11’inin parçası olabilecek mi?

Kaynak: (Haber Merkezi)