Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan CZN Burak, sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımlar ile ünlenmiş ve en çok takipçiye sahip Türk sosyal medya fenomenleri arasındaki yerini almıştı. Özellikle de yapmış olduğu hayır işleri ile anılan CZN Burak, son dönemlerde zor günler geçirmeye başladı. Babasıyla arasının açık olduğu bilinen hatta iş nedeniyle davalık olduğu konuşulan CZN Burak, sürece ilişkin ilk kez net bir açıklama gerçekleştirdi.

Bir dönem babasıyla çalışan, ardından bir sıkıntı nedeniyle babasıyla yollarını ayıran CZN Burak’ın babasına dava açtığı iddia edilmişti. Davadan vazgeçtiğini ilk kez anlatan sosyal medya fenomeni, Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. Programda çok özel itiraflarda bulunan fenomen isim, babasıyla ilgili de ilk kez bu kadar ayrıntılı bir açıklama yaptı. İşte CZN Burak’ın o açıklamaları…

“EN FAZLA BİR ARABA DEĞİŞTİREBİLDİM, BİR EV ALDIM”

czn-burak-babasi-tarafindan-dolandirildi-686100

Babasının yanında çalıştığı döneme açıklık getiren açıklamalarda bulunan CZN Burak yaşadıklarını anlatırken, ilginç bir itirafta bulundu. Babasının yanında maaşlı çalıştığını bildiren CZN Burak, almış olduğu parayla sadece bir araba değişikliği yaptığını ve ev alabildiğini anlattı. Fenomen ismin konuyla ilgili açıklamalarında şu ifadeler yer aldı:

“2018 sonrası 2020'e kadar ben yine yanında çalıştım en fazla bir araba değiştirebildim, bir ev aldım, ablamla kalıyorum. İşe gidip geliyorum, elimden ne gelirse yapıyorum. Çok takipçi olduktan sonra iyilik yapmayı seviyordum zaten durumum varken de yapmaya çalışıyorum. Biz yemek videoları çekiyoruz, yiyen var yemeyen var.”

“DAVAYI GERİ ALDIM, AMA İŞLERİ AYIRDIK”

Babası ile yaşadıkları ayrılık sürecine ilişkin de Armağan Çağlayan’a konuşan CZN Burak, açıklamalarında, “Sosyal projeler yapmaya başladım, maddi olayları içimde sakladım o kısmı göstermek istemedim. İsim yurt dışına açılmaya başladı, bir konuda babamla anlaşamadık, bunu söylemek istemiyorum. Ama gidip 'arkamdan neden bunu yaptın' diye sitem ettim” dedi. Ardından babasının tavrına kırıldığını bildiren CZN Burak, şimdiki süreci şu şekilde özetledi:

“O da istediğimi yaparım dedi”. 'Eşek gibi oturacaksın susup' dedi. Zoruma gitti adli bir süreç oldu, sonra geldi 'Baba oğuluz yaptığın ayıp' dedi. Oysa o bana söylemek istemediğim şeyi yaptı. Barışmadık... Davayı geri aldım, ama işleri ayırdık. Ceketimi alıp çıktım... Sürekli bir para mevzusu var, sonra gittim kendime yer açtım.”

Bakan Uraloğlu, 15 Temmuz Şehidi Dursun Acar'ın Ailesini Ziyaret Etti Bakan Uraloğlu, 15 Temmuz Şehidi Dursun Acar'ın Ailesini Ziyaret Etti

Kaynak: (Haber Merkezi)