Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Çevre Komisyonu üyeleriyle bir araya gelerek iklim kanun taslağı ve çevre projeleri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

Bakan Özhaseki, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, TBMM çatısı altında bulunan partilerin milletvekillerinden oluşan Çevre Komisyonu üyeleriyle bir araya geldiklerini belirtti. İklim değişikliğiyle mücadelelerini daha güçlü bir şekilde sürdürebilmek amacıyla hazırlanan iklim kanun taslağı başta olmak üzere çevre projelerini ele aldıklarını dile getirdi.

Yeşil Kalkınma ve 2053 Net Sıfır Emisyon hedefiyle birlikte, ortak evimiz dünyanın yarınları için yüksek çevre bilinci ve hassasiyetiyle çalışmalarına devam edeceklerini vurgulayan Bakan Özhaseki, Çevre Komisyonu Başkanı Sayın Murat Kurum ve tüm komisyon üyelerine teşekkürlerini iletti.

Yunanistan'a Gitmeye Çalışan 129 Düzensiz Göçmen Karaya Çıkarıldı Yunanistan'a Gitmeye Çalışan 129 Düzensiz Göçmen Karaya Çıkarıldı

(İLKHA)