Ekonominin zorlaştığı şu günlerde vatandaşlar kampanyaları değerlendirerek ev ekonomilerine destekte bulunmak istiyorlar. Bu kapsamda en çok destek bankaların yapmış oldukları kampanyalardan geliyor.

Kuveyt Türk’te yeni bir kampanya başlattı. Bu kapsamda banka tek bir işlem ile müşterilerine 1000 TL hediye verecek. İşte detaylar.

KUVEYT TÜRK’TEN 1000 LİRA NASIL KAZANILIR?

566e3923e8b83ec

1 Şubat 2023 tarihinden itibaren Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olanlar, kart harcamaları, fatura talimatı ve davet kodu kampanyalarından yararlanarak toplamda 1000 TL’lik hediye paketi kazanma şansı elde ediyor. Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olmak için davet kodu kullanarak 100 TL, kendi davet kodunuzu 3 yakınınıza vererek 300 TL daha kazanabilirsiniz. Böylece toplamda 400 TL’lik bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Sağlam Nakit Kart ile 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL harcama iadesi hediye! Bu kampanyadan yararlanmak için Sağlam Nakit Kart’ınızı Kuveyt Türk Mobil’den almanız yeterli. Herhangi bir kanaldan verdiğiniz her fatura talimatı ödendiğinde 50 TL, toplamda 200 TL’ye varan hediye! Kuveyt Türk Mobil’den verdiğiniz 4 fatura talimatı ödendiğinde 200 TL’lik bir kazanç elde edebilirsiniz.

Emlak vergisi ödemelerinde 5 yıllık iade almak için son 2 gün kaldı! Paralar hesaplara geri yatacak Emlak vergisi ödemelerinde 5 yıllık iade almak için son 2 gün kaldı! Paralar hesaplara geri yatacak

Sağlam Kart sahibi olan ve Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olanlara, ilk 200 TL ve üzeri kredi kartı harcamasında 200 TL Altın Puan hediye. Bu kampanyadan yararlanmak için Sağlam Kart’ınızı Kuveyt Türk Mobil’den almanız gerekiyor.

KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

Kampanya kapsamında kazanacağınız hediyeler, aktif olarak kullandığınız nakit kart ya da kredi kartına yüklenecektir. Kampanyadan sadece Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olan bireysel müşteriler faydalanabilir. Kampanya katılımcı sayısı 30 bin kişi ile sınırlıdır. Kuveyt Türk, kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Kuveyt Türk Mobil’den hemen müşteri olmak ve 1000 TL’lik hediye paketinden faydalanmak için hemen bir Kuveyt Türk uygulaması indirin.

Kaynak: Haber Merkezi