Özel bankacılık sektöründen ve kamu bankacılığından gelen son kredi ve kredi kartı kampanyası açıklamaları, bütçe desteğine ihtiyaç duyan milyonlarca tüketici tarafından yakın takip altına alındı. Bir süredir ağır ekonomik şartlara karşı sabit maaşları ile mücadele etmek durumunda kalan ancak bu mücadelelerinde pek de başarılı olamayan tüketiciler, fırsatları kaçırmamak adına arama motorları üzerinden sorgulamalarına hız kazandı.

Kasım ayına giriş yapılır yapılmaz hem kamu bankalarından hem de özel bankalardan milyonların yüzlerini güldüren önemli açıklamalar geldi. Mevcut müşterilerinin yanı sıra ilk kez müşterisi olacak olan tüketiciler için de cazip fırsatlar duyuran bankalar, özellikle kredi kartı destekleri ile dikkat çekti. Bu noktada yüzleri güldüren bir haber de Denizbank’tan geldi.

Sektörün en çok tercih edilenleri arasında yer alan ve son dönemlerde özellikle emekliler için düzenlediği kredi ve kredi kartı kampanyaları ile gündemden düşmeyen Denizbank, son olarak yalnızca yeni müşterilerini kapsayan bir kart kampanyasına imza attı. Banka, ay sonuna kadar geçerliliğini koruyacak olan kampanyasının detaylarını paylaştı.

YENİ MÜŞTERİLERİNE HARCAMA DESTEĞİ VERECEK

o-banka-kampanyanin-tillahini-yapti-faturasiyla-gelen-300-tl-yi-kapacak-1200-159823

Türk-İş’ten Asgari Ücret Pazarlığına 14 Bin 25 Liralık Başlangıç Türk-İş’ten Asgari Ücret Pazarlığına 14 Bin 25 Liralık Başlangıç

Cazip fırsatları sayesinde senelerdir tüketiciler tarafından yakından takip edilmeyi başaran bankalar arasında yer alan Denizbank, son olarak yeni müşterileri için düzenlemiş olduğu kredi kartı kampanyası ile gündeme geldi. Bankanın resmi web sitesinden alınan bilgilere göre 30 Kasım 2023 tarihine kadar ilk kez Denizbank müşterisi olup Denizbank Kredi Kartı ürününe başvuruda bulunanlar, yeni yıla kadar gerçekleştirecekleri aylık harcamaların yüzde 50’sine (100 TL’ye) kadar indirim hakkından yararlanabilecekler. Azami destek limiti ise yılın son iki ayı için 200 TL olacak.

DENİZBANK KREDİ KARTI KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Denizbank’ın geçtiğimiz ay başlayıp sene sonuna kadar devam edecek olan kredi kartı kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin öncelikle MobilDeniz uygulaması üzerinden banka müşterisi olmaları gerekmektedir. Müşteri olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlayanlar, aynı uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu oluşturmalılardır. Kredi kartı kullanım onayının verilmesinden sonra yapılacak olan tüm harcamalar, kampanya dahilinde değerlendirilecektir.

Kaynak: Haber Merkezi