Kur farkı, yüksek enflasyon, akaryakıt zamları, hammadde maliyetleri ve daha pek çok faktör, son birkaç yıldır ülke ekonomisinde ciddi problemlerin gözlenmesine yol açtı. Pandemi döneminden bu yana başta yüksek enflasyon ile olmak üzere pek çok olumsuz ekonomik faktör ile mücadele içerisinde olan hükümet yetkilileri, bu süreçte vatandaşların bütçelerini koruma altına alabilmek adına birçok düzenlemeyi hayata geçirdi.

Yüksek enflasyon ile mücadele kapsamında yeni önlemlerin de alınacağı bildirilirken bu süreçte mevcut maaşları ile geçinemeyen pek çok kişi bankaların güncel kampanyalarına yöneldi. Özellikle artan tatil masraflarından şikayetçi olan tüketiciler, 2024 yılı tatil programlarını erken rezervasyon fırsatları çerçevesinde yapabilmek adına bankaların duyurdukları fırsatları yakın takip altına aldı. Bu noktada yüzleri güldüren bir kampanya haberi de Ziraat Bankası’ndan geldi. Kamu bankası olmasının getirdiği avantajları senelerdir müşterileri ile paylaşan banka, yeni tatil kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

ZİRAAT BANKASI TATİL KAMPANYASI KASIM 2023

ziraat3-780x470-1

Kamu bankacılığı sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer almayı sürdüren Ziraat Bankası, son olarak kasım ayı kampanyaları ile gündeme geldi. Market alışverişlerinden akaryakıt harcamalarına kadar pek çok kategori altında müşterilerine destek vermeye devam ettiğini belirten banka, ayrıca tatil kampanyası ile de dikkatleri üzerine çekti. Son olarak Touristica platformu ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında düzenlemiş olduğu kampanyayı paylaşan kamu bankası, detayları aktardı.

Türk-İş Araştırmasına Göre Kasımda Açlık Sınırı 14 Bin Lira Oldu Türk-İş Araştırmasına Göre Kasımda Açlık Sınırı 14 Bin Lira Oldu

Ziraat Bankası’nın resmi web sitesinden edinilen bilgilere göre 30 Kasım 2023 tarihine kadar Touristica üzerinden yapılacak olan harcamalara, para puan desteği verilecek. Tek seferde 15.000- 19.999 TL aralığında harcama yapanlara bin TL, 20.000- 29.999 TL aralığında harcama yapanlara 2 bin TL, 30.000 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapanlara ise 2 bin TL değerinde Bankkart Lira hediyesi tanımlanacak. Harcamaların peşin veyahut da taksitli olarak yapılmış olması, TL hediyesi için bir kriter olarak değerlendirilmeyecek.

ZİRAAT BANKASI TATİL KAMPANYASI BAŞVURUSU

Ziraat Bankası’nın Touristica platformu ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında geliştirilen tatil kampanyası, katılım gerektirmektedir. Harcama yapmadan önce bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı ekranı veyahut da SMS kanalı üzerinden onay verilmesi zorunludur. Bu kapsamda mobil uygulamada ve internet bankacılığı ekranında yer alan ‘kampanyalar’ kısmından tek dokunuş işle kampanya onayı verilebilmektedir. SMS katılımları için ise bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu üzerinden TOURISTICA yazılıp 4757’ye kısa mesaj gönderilmesi yeterlidir.