Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, şehir içi ulaşım hizmetini sunan BEL-SAN A.Ş. personelleriyle bir araya gelerek çalışmaları yakından takip etti. Günlük 200 binden fazla kişiye hizmet veren şehir içi ulaşım araçları, personeller tarafından özveriyle temizlenerek sefere hazırlanıyor.

Şanlıurfa'da vatandaşların rahat ve konforlu bir şekilde şehir içinde ulaşım sağlamasını sağlayan BEL-SAN A.Ş.'ye ait ulaşım araçları, her gün titizlikle temizlenerek sefere hazırlanıyor. BEL-SAN A.Ş., 1157 personel ve 345 araçla günlük yaklaşık 200 binden fazla kişiye konforlu ulaşım hizmeti sunuyor.

Gece geç saatlerde BEL-SAN A.Ş. garajına ziyarette bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, burada görev yapan personellerle bir araya geldi. Başkan Beyazgül, BEL-SAN Genel Müdürlüğü yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı ve personellerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Garajdaki temizlik çalışmalarını yakından takip eden Başkan Beyazgül, personellerle ilgilenerek desteklerini gösterdi.

Şanlıurfa’da halkın sağlığını hiçe saydılar Şanlıurfa’da halkın sağlığını hiçe saydılar

75628-22931-20231127114750

Kaynak: (Haber Merkezi)