Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kadınlara yönelik düzenlediği Aile Huzuru ve Gençlerin Sorumlulukları konulu seminerle büyük ilgi gördü. Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda gerçekleşen seminere Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, eşi Betül Beyazgül ve birçok kadın katıldı.

Başkan Beyazgül, “Hayata Geçirdiğimiz Her Hizmeti Engelli Vatandaşlarımızı Hesaba Katarak Gerçekleştiriyoruz” Başkan Beyazgül, “Hayata Geçirdiğimiz Her Hizmeti Engelli Vatandaşlarımızı Hesaba Katarak Gerçekleştiriyoruz”

Uzman Aile Danışmanı Saliha Erdim'in konuşmacı olarak yer aldığı seminerde, Aile Huzuru ve Gençlerin Sorumlulukları konusunda kadınlara önemli bilgiler aktarıldı. Kadınlar, bu faydalı seminere yoğun bir ilgi gösterdi.

Başkan Beyazgül, konuşmasında aile hayatının önemine dikkat çekerek, çocukların anne ve babalarının yanında en doğal şekilde mutlu olabileceklerini vurguladı. Kadınlara ve ailelere verilen değerin altını çizen Beyazgül, Kadınların toplumda büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti ve kadınların Allah'ın emaneti olduğunu vurguladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak kadınların ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösterdiklerini ifade eden Beyazgül, ev ziyaretleri, ihtiyaç sahibi kadınlara yapılan yardımlar ve desteklerle kimsesizlerin kimsesi olmaya devam edeceklerini söyledi.

49274-48177-20231108023502

Konuşmasının devamında Beyazgül, kadınların gayretiyle Şanlıurfa'nın güçleneceğini, ilerleyeceğini ve dik duracaklarını ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ifadesiyle "Allah'tan başka kimsenin önünde eğilmeyeceklerini" vurgulayan Beyazgül, kadınların desteğiyle birlikte yürüyeceklerini ve başarıya ulaşacaklarını belirtti.

Seminerde konuşmacı olarak yer alan Saliha Erdim, Şanlıurfa'da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek Başkan Beyazgül'e kadınlara verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Seminer sonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Daire Başkanı Abdullah Dut, Saliha Erdim'e seminere katkılarından dolayı plaket takdim etti.

95842-86277-20231108023502

(Haber Merkezi)