Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfalı vatandaşlarla Belediye Çay Bahçesinde bir araya gelerek samimi bir buluşma gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Kızılkoyun, Kızılay ve Belediye Çay Bahçelerinde vakit geçiren vatandaşlar, Başkan Beyazgül'le keyifli bir sohbet etme ve taleplerini iletebilme fırsatı buldular.

Şanlıurfa’da Depremzedeler İçin Köy Konutları Yükseliyor Şanlıurfa’da Depremzedeler İçin Köy Konutları Yükseliyor

Şanlıurfa'nın sonbahar akşamlarında vatandaşların tercih ettiği çay bahçeleri, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet anlayışının bir yansıması olarak büyük ilgi görüyor. Bu kapsamda, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, çay bahçelerinde vakit geçiren vatandaşlarla bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Beyazgül, yoğun bir günün ardından esnafları ziyaret etmek için zaman ayırdıktan sonra Kızılkoyun, Kızılay ve Belediye Çay Bahçelerinde bulunan vatandaşlarla bir araya geldi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen buluşmada, vatandaşlar Başkan Beyazgül ile samimi sohbetler etme imkanı buldular. Başkan Beyazgül, çocuklarla da yakından ilgilenerek onlarla fotoğraf çektirdi ve oyuncaklar hediye etti.

(Haber Merkezi)