Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, halkın içinde yer alarak vatandaşların talep ve önerilerini sahada dinleyen bir anlayışla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Beyazgül, Halil-ür Rahman Bölgesi'ndeki esnafları ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi.

Tarihi çarşı ve Balıklıgöl bölgesindeki esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Beyazgül'e, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk da eşlik etti. Başkan Beyazgül, esnaflara bereketli kazançlar dileyerek vatandaşların talepleriyle yakından ilgilendi.

Başkan Beyazgül, Balıklıgöl Platosu'ndaki Aşağı Çarşı olarak da bilinen bölgedeki esnafları tek tek ziyaret etti ve taleplerini dinledi. Konuyla ilgili olarak ilgili daire başkanlarına anında talimat veren Beyazgül, esnaf ve vatandaşların taleplerinin çözülmesini sağladı.

Şanlıurfa’da binlerce araç sorgulandı: Çok sayıda araca ceza kesildi Şanlıurfa’da binlerce araç sorgulandı: Çok sayıda araca ceza kesildi

72273-60744-20231112110737

Ziyaret sırasında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Beyazgül, vatandaşların fotoğraf taleplerini geri çevirmedi. Ayrıca, esnafların çaylarını içerek Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında esnaflarla istişarelerde bulundu.

(Haber Merkezi)