Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, ilçede devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından alt yapı çalışması tamamlanan Firkan Tüysüz Caddesi'nde sıcak asfalt serimi gerçekleştiriliyor.

Başkan Beyazgül, yaptığı açıklamada, "Tüm ilçelerde asfalt çalışmalarımızı program dahilinde sürdürüyoruz. Firkan Tüysüz Caddesi, ilçenin önemli bir ulaşım ağına sahiptir ve bu cadde üzerinde alt yapı çalışmalarını tamamlayarak asfalt serimine başladık. Siverek İlçemize yönelik hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor" dedi.

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ise Büyükşehir Belediyesi'nin ilçede başlattığı asfalt çalışmalarından dolayı Başkan Beyazgül'e teşekkür etti. Çakmak, "Firkan Tüysüz Caddesi, ilçe ulaşımında önemli bir rol oynuyor. Yapılan asfalt çalışması ile ilçemizin ulaşım altyapısını güçlendiriyoruz. Başkan Beyazgül'e ilçemize gösterdiği özel ilgi ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

77962-44162-20231117011022

Şanlıurfa’da silahlı kavga ,1 yaralı Şanlıurfa’da silahlı kavga ,1 yaralı

Kaynak: (Haber Merkezi)