Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, vatandaşları evlerinde ziyaret ederek önemli bir dayanışma örneği sergiledi. Başkan Beyazgül ve Başkan Çakmak, beraberindeki heyetle birlikte ilçede gerçekleştirdikleri ev ziyaretleriyle vatandaşların talep ve önerilerini dinledi, sorunlara çözüm buldu ve çocuklarla yakından ilgilendi.

Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek ilçesinde belirlenen ailelerin evlerini ziyaret ederek birebir temas kurdu. Ev halkının ihtiyaçlarını ve sorunlarını dinleyen Başkan Beyazgül, çözüm odaklı yaklaşımıyla vatandaşların dertlerine ortak oldu. Ayrıca, çocuklarla birebir ilgilenen Beyazgül, onlara oyuncaklar hediye ederek gönüllerini kazandı.

Ev ziyaretleri sırasında Başkan Beyazgül, birçok ailenin ihtiyaçlarının karşılanması için talimatlar verdi. Özellikle bir evde çocukların okula gidemediği bilgisini alan Beyazgül ve Çakmak, ilçe Milli Eğitim Müdürü ile görüşerek çocukların tekrar eğitimlerine devam etmelerini sağladı. Okul masrafları ve kırtasiye ihtiyaçları karşılanan çocuklar, Başkan Beyazgül'e okula gitme sözü verdiler, umut dolu bir geleceğe adım attılar.

Şanlıurfa’da kayıp kişinin cesedi bulundu Şanlıurfa’da kayıp kişinin cesedi bulundu

17342-82924-20231116060047

Kaynak: (Haber Merkezi)