Harran'da seçim gerginliği: İki taraf arasında taşlı sopalı kavga Harran'da seçim gerginliği: İki taraf arasında taşlı sopalı kavga

Harran Belediyesi, ilçenin kırsal mahallelerinde gerçekleştirdiği mahalle içi asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor. Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, ekiplerin kış ayları öncesi yoğun bir mesai harcayarak çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

Başkan Özyavuz, yaptığı açıklamada, "Harran Belediyesi olarak söz verdiğimiz gibi merkez ve kırsal mahallerimizin her noktasında asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çiçek Mahallemizin mahalle içi asfalt serim çalışmalarını tamamladık. Hava koşullarının müsait olduğu her an yoğun bir şekilde tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Harran Belediyesi'nin amacının nitelikli ve modern yollar oluşturmak olduğunu vurgulayan Başkan Özyavuz, ilçenin her noktasında eş zamanlı çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade etti. Mahalle içi asfalt serim çalışmalarının yanı sıra diğer üst yapı çalışmalarının da devam ettiğini belirten Başkan, Harran'ın mahallelerini modern yollara kavuşturacaklarını sözlerine ekledi.

941f66fb-e079-49e2-a793-1b5e8c97ed5c

Kaynak: (Haber Merkezi)