Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, son dizisi için imaj değiştirdi ve sarışın oldu. Daha önce onu bu şekilde görmeyenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Özellikle son paylaşımı herkesi bir kez daha şaşırttı.

Bu değişimle birlikte Korel, hem sunucu Esra Erol’a hem de oyuncu Sinem Kobal’a benzerliğiyle dikkat çekti. Korel, geçtiğimiz günlerde Kobal ile katıldığı bir etkinlikte ortak bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf sosyal medyada büyük ilgi gördü ve ikilinin ikiz gibi olduğu yorumları yapıldı. İşte o paylaşım ve yapılan yorumlar.

BERGÜZAR KOREL’İN YENİ İMAJI

655788a8a468620e6c3c8089

"Bozdoğan-45" Operasyonunda Büyük Darbe: Kırmızı Listede Aranan Terörist Etkisiz Hale Getirildi! "Bozdoğan-45" Operasyonunda Büyük Darbe: Kırmızı Listede Aranan Terörist Etkisiz Hale Getirildi!

Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı Vatanım Sensin dizisinin ardından uzun bir ara vermişti. Korel, bu süreçte hem iki çocuğuna hem de sağlığına özen gösterdi. 8 ayda 20 kilo veren Korel, aynı zamanda göğüs küçültme operasyonu da yaptırdı. Korel, yeni dizisi için de sarışın bir saç rengine geçti. Bu imaj değişikliği ile Korel, hem Esra Erol’a hem de Sinem Kobal’a benzetildi. Korel, bu benzetmelerden rahatsız olmadığını ve hatta gurur duyduğunu dile getirdi.

SİNEM KOBAL İLE İKİZ KARE

65574ddcad5b3749__w1200xh2133

Bergüzar Korel, yeni dizisi için çalışmalarına devam ederken, Sinem Kobal ise son olarak Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. İki güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. Partide Korel ve Kobal, yan yana bir fotoğraf çektirdi ve bu fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı. Fotoğrafta ikilinin birbirine çok benzediği görüldü. Korel ve Kobal’ın hayranları, fotoğrafın altına ‘İkiz gibisiniz’, ‘İkiz gibi oldunuz’, ‘Bu kadar benzerlik olmaz’ gibi yorumlar yaptı. Bazı takipçiler ise Korel ve Kobal’ın birlikte bir projede yer almasını istedi.

Bergüzar Korel yapılan yorumlardan bazılarının altına yazdığı cevaplarda bu benzetmelerin kendisini mutlu ettiği ifade etti.

Kaynak: (Haber Merkezi)