Bir Derdim Var dizisinin oyuncu kadrosunda birçok ünlü isim yer alıyor. Başrollerini Birce Akalay ve Mert Fırat’ın paylaştığı dizide, Eylül Ersöz, Engin Hepileri, İdil Sivritepe, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Sami Aksu, Erdem Şenocak, Sennur Nogaylar, Ata Artman, Ataberk Mutlu, Ava Yaman, Efe Poylu Ezgi Gör ve Esila Umut gibi oyuncular da bulunmakta.

Dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı ve konusunun ne olduğu sosyal medyada merakla araştırılmaya başlandı. İşte yeni uyarlama dizinin ilk bölüm tarihi.

Depremzedelere Sağlıkta Müjde Depremzedelere Sağlıkta Müjde

BİR DERDİM VAR DİZİSİ NE ANLATIYOR?

bir_derdim_var_fragman_puhu

Bir Derdim Var dizisi, ergenlikteki gençlerin ve ailelerinin yaşadığı sorunları konu alıyor. Dizinin ana karakteri olan doktor Nilüfer, gençlere yardım etmek için sıra dışı yöntemler kullanıyor. Ancak bu yöntemler onu hem mesleki olarak zor duruma sokuyor, hem de kendi sakladığı sırların ortaya çıkma riskiyle karşı karşıya bırakıyor. Nilüfer, kendisine tam zıt bir karakter olan savcı Ömer ile de çatışma içine giriyor. Ömer, Nilüfer’in yaptıklarını ortaya çıkarmak için elinden geleni yapıyor. Nilüfer ise hem gençleri kurtarmak, hem de kendi hayatını korumak için mücadele ediyor.

BİR DERDİM VAR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bir Derdim Var dizisi, İtalya yapımı “Oltre La Soglia” dizisinden uyarlanmış bir dizi. Orijinal dizide de doktor Nilüfer’in karşılığı olan bir karakter, gençlerin sorunlarına çözüm arıyor. Ancak bu dizide Nilüfer’in karşılaştığı zorluklar ve sırlar farklılık gösteriyor. Bir Derdim Var dizisi, Türk izleyicisinin beğenisine sunulmak üzere yerelleştirilmiş bir senaryo ile hazırlanıyor.

Yayınlandığı tanıtımlardan sonra iyice merak edilmeye başlanan Kanal D’nin yeni dizisi Bir Derdim Var, 9 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de ilk bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yönetmenliğini Burak Müjdeci yaparken, senaryosunu Yekta Torun kaleme alıyor. Dizinin tanıtımları da büyük ilgi görüyor.

Kaynak: Haber Merkezi