Fatih'te Turgut Özal Millet Caddesi'nde trafik akışı sırasında yaşanan ilginç bir olay, bir kadının kendi oğlunun kullandığı motosiklete arkadan çarpmasıyla gerçekleşti. Kaza anı ve sonrası, başka bir motosikletlinin kask kamerasıyla kaydedildi.

Plakası ve sürücüsünün ismi belirlenemeyen otomobil, aynı yönde seyreden motosikletliye arkadan çarptı. Neyse ki kaza sonucunda yaralanan olmadı. Ancak, kaza sonrası olay yerine yaklaşan diğer bir motosikletli olan Buğra Açık, çarpan aracın sürücüsünün durumunu sormak için yaklaştı.

Açık'ın "iyi misin?" sorusuna, motosiklet sürücüsü "annem zaten" cevabını verdi. Bu karşılıklı diyalog, kask kamerası tarafından görüntülendi ve ilgi çekici bir an yaşandı.

Dışişleri Bakanlığı’ndan Kırım Tatar ve Çerkes Sürgünleri Mesajı Dışişleri Bakanlığı’ndan Kırım Tatar ve Çerkes Sürgünleri Mesajı

Kazanın ardından yaşanan bu insani ve mizahi tepki, trafik kazalarının insanlar arasında nasıl anlamlı ve duygusal anlarla dolu olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu durum, trafikteki diğer sürücülerin de dikkatini çekti ve sosyal medyada geniş yankı buldu.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı