İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, DEAŞ terör örgütüne yönelik olarak gerçekleştirilen "Bozdoğan-15" operasyonlarında 24 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bakan Yerlikaya, operasyonların başarıyla sonuçlandığını belirterek, milletin duaları ve güvenlik güçlerinin kararlı mücadelesiyle terörle amansız bir şekilde mücadele edileceğini vurguladı.

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde Aksaray, Bolu, Gaziantep, İstanbul, Yalova, Kilis, Sakarya ve Samsun illerinde düzenlenen operasyonlar neticesinde 24 DEAŞ zanlısının yakalandığını aktaran Bakan Yerlikaya, operasyonlara katılan polis ekiplerini tebrik etti.

Taksiciyi 20 Yerinden Bıçaklayıp Gasbeden Şüpheli Gözaltına Alındı Taksiciyi 20 Yerinden Bıçaklayıp Gasbeden Şüpheli Gözaltına Alındı

Yerlikaya, paylaşımında, "Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle." ifadelerine yer vererek, güvenlik güçlerinin kararlı ve etkin çalışmalarının devam edeceğini belirtti. Ayrıca, operasyonlara ilişkin video görüntülerine de paylaşımda yer verildi.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı