Akaryakıt fiyatlarına peş peşe gelen zamlardan sonra vatandaşlar kampanyaları daha çok takip etmeye başladı. İş bankası bu sabah duyurduğu yeni kampanyası ile akaryakıt alımlarınızda tasarruf etmenizi sağlayacak.

Bu kapsamda BP istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alımlarından 140 TL tasarruf edebilirsiniz. Kampanyanın detayları ve ödül paraları nasıl kazanacağınız haberimizin devamında.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRİM?

maximum-karttan-bp-istasyonlarinda-70tl-maxipuan.png.img.1920.medium​​​​​​​

16 Kasım ila 31 Aralık 2023 tarihleride, Maximum anlaşması olan BP istasyonlarından bir defada ve değişik günlerde yapılacak olan 600 lira ve üstü 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 140 TL MaxiPuan hediye ediliyor.

İşCep veya Maximum Mobil uygulamasının "Kampanyalar" bölümünde yer alan ilgili kampanyadaki "KATIL" butonunu seçerek kampanyaya hiçbir ücret ödemeden katılabilirsiniz. Kampanya süresi boyunca dilediğiniz zaman, alışveriş yapmadan önce ya da sonra kampanyaya katılabilirsiniz. Privia, Maximiles ve İş Bankası markalı bireysel kredi kartları, banka kartları ve Maxipara kartlar kampanya kapsamındadır.

Aralık Ayı Kira Artış Oranı Belli Oldu Aralık Ayı Kira Artış Oranı Belli Oldu

KAMPANYANIN ŞARTLARI NELERDİR?

İŞ Bankası ve BP ortaklığında yapılan kampanyaya dâhil olmayan işlemler şunlardır:

Kredi Kartları, Vadematik Kart, Ticari Bankamatik ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler

Ürün iptal ve iade işlemleri

Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler

Kazanılan MaxiPuanlar sadece Maximum ile anlaşmalı BP istasyonlarında görüntülenebilir ve sadece akaryakıt alımlarında kullanılabilir. 9 Ocak 2024 tarihinde kartınıza MaxiPuanlarınız yüklenecektir. MaxiPuan'ları kullanmak için son gün 29 Şubat 2024'tür (dahil). Maximiles'a yüklenen puanların MaxiMiles'a dönüştürülmesi veya Avans MaxiMiles'ın kapatılması mümkün değildir. Bir tüketici toplamda 140 TL MaxiPuan'a kadar kampanya faydası alabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve BP Petrolleri A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya hüküm ve koşullarını değiştirme veya tamamen sona erdirme hakkını saklı tutar. Bu güzel kampanyadan yararlanmak için hemen harekete geçin.

Kaynak: Haber Merkezi