Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren özel bankalar arasındaki rekabet hız kazandı. Yeni müşterilerine cazip seçenekler sunan bankalar, otomatik fatura ödeme talimatı verenleri de unutmuyor. Son olarak önde gelen katılım bankalarından Kuveyt Türk otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasını duyurdu.

Kuveyt Türk resmi web sitesinde yer alan duyuruya göre belirli şartlara uyan müşterilere fatura ödemelerinde destek verilecek. Faturaları bankaya ödetmek isteyenleri yakından ilgilendiren kampanyanın detayları belli oldu. Buna göre Kuveyt Türk katılım bankası müşterileri, verdikleri her otomatik fatura ödeme talimatı için nakit destek alacak.

KUVEYT TÜRK’TEN HER FATURAYA TL DESTEĞİ

esnaf-ve-ciftcilere-mujde-geldi-800-tl-odeme-alabilecek-olan-esnaf-ve-ciftcilerin-bu-odemelerden-yararlanmak-icin-yapmasi-gerekenler-de-aciklandi-iste-detaylar-1-001

Türkiye’nin önde gelen katılım bankalarından Kuveyt Türk dikkat çeken bir kampanyaya imza attı. Bankanın kurumsal web sitesinden yapılan duyuruya göre Kuveyt Türk Mobil uygulaması üzerinden müşteri olanlar bu fırsattan yararlanabilecek. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli kampanyada herhangi bir kanal üzerinden fatura talimatı veren müşterilere fatura başına 50 TL destek verilecek.

Kampanya katılım koşullarında yer alan bilgiye göre bu fırsattan Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olan tüm bireysel hesap sahipleri yararlanabilecek. 31 Aralık 2023 tarihine kadar herhangi bir kanaldan en az 1 en fazla 4 fatura talimatı verenler, talimatların otomatik ödenmesinden sonra bu destekten yararlanacak. Bir müşteri en az 50 TL, en fazla 200 TL ödeme desteği alabilecek.

BAŞVURULAR KUVEYT TÜRK MOBİL’DEN

Kuveyt Türk Mobil uygulamasını ücretsiz olarak akıllı telefona indirip hesap açanlar bu kampanyadan yararlanacak. Müşteriler verdikleri her otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL, toplamda ise 200 TL nakit ödeme desteğinden yararlanabilecek. Kuveyt Türk resmi duyurusuna göre bu kampanyaya katılım 20 bin kişi ile sınırlandırılmış olup diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Çalışma Bakanı Işıkhan'dan Asgari Ücret ve İkramiye Açıklaması Çalışma Bakanı Işıkhan'dan Asgari Ücret ve İkramiye Açıklaması

Kaynak: Haber Merkezi