Ceylanpınar ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşları Platformu tarafından düzenlenen kermes, Filistin halkına destek amacıyla Cumhuriyet Parkı'nda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıktığı etkinlikte, gönüllüler tarafından hazırlanan yiyecek ve elbiseler Filistin halkına destek için satışa sunuldu. Kermes, Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, AK Parti İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin, HÜDA PAR İlçe Başkanı Adnan Sağlam ve birçok vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Filistin halkının yaşadığı zorluklara dikkat çekmek ve destek olmak amacıyla düzenlenen kermes, bölgedeki dayanışma ve duyarlılık örneğini sergiliyor. Gönüllülerin hazırladığı yiyecekler ve elbiseler, satışa sunularak katılımcılar aracılığıyla Filistin'e destek sağlanmayı hedefliyor.

Başkan Beyazgül, BEL-SAN Personelleriyle Bir Araya Geldi Başkan Beyazgül, BEL-SAN Personelleriyle Bir Araya Geldi

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, etkinlikte yaptığı açıklamada, Filistin halkının zorlu şartlar altında yaşam mücadelesi verdiğini ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı. Aynı zamanda, Ceylanpınar halkının Filistinli kardeşlerine destek vermek için bir araya gelerek duyarlılık gösterdiğini ifade etti.

AA-20231105-32673132-32673131-CEYLANPINARDA_FILISTINE_DESTEK_ICIN_KERMES_DUZENLENDI

AA