TMO Hububat Alım Bedellerini Üreticilerin Hesaplarına Aktardı TMO Hububat Alım Bedellerini Üreticilerin Hesaplarına Aktardı

Çinli otomotiv markası Chery, önümüzdeki 5 yıl içinde Ar-Ge yatırımlarının 100 milyar yuanı, Ar-Ge ekibinin ise 25.000 personeli aşmasını bekliyor. Şirket tarafından yapılan bu açıklama dikkatleri çekmeyi başardı ancak Chery, duyurduğu kampanyası ile otomobil tutkunlarının adeta aklını başından aldı! Chery modellerinde sunulan kampanya fırsatları dikkatleri çekerken, kampanyaya ilişkin detaylar da ortaya çıktı.

Chery, Kasım 2023 için özel kampanyasını duyurdu. Türkiye pazarına özel olarak duyurulan Kasım ayı kampanyası kapsamında Chery, indirime gitti. Söz konusu kampanya dahilinde 1.6 L turbo benzinli 183 HP’lik motoru ile birlikte 7 ileri DCT çift kavramalı otomatik şanzımanlı Chery SUV modellerinden Omoda 5, Tiggo 7 Pro ve Tiggo 8 Pro modellerine özel olarak indirimler ve finansman imkanları tanındı. Chery, söz konusu kampanyalar kapsamında 250 bin liralık finansman fırsatı sunuyor. İşte detaylar…

CHERY MODELLERDE KREDİ İMKANI

quick-finans-ve-chery-turkiye-arasinda-is-ortakligi-duyuruldu-copy

Chery tarafından Kasım 2023 dönemine özel olarak sunulan kampanya kapsamında Omoda 5 sahibi olmak isteyenler için Comfort seçeneklerinin dışında, 250 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor. Öte yandan Tiggo 7 Pro modeli için de 250 bin TL, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz imkanı sağlanıyor. Ancak Tiggo 7 Pro modeli için de Comfort paketli seçenekler kampanyaya dahil değil.

65 BİN LİRALIK ÖZEL İNDİRİM VE 1 DEPO YAKIT HEDİYESİ

Chery’nin 7 koltuklu ve büyük hacme sahip olan SUV modeli Tiggo 8 Pro modeline sahip olmak isteyenler için de yine 250 bin TL ve 12 ay vade ile yüzde 0 faizli kredi imkanı sağlanıyor. Bu modelde satılan her iki model için de bu kredi kullanılabiliyor.

Kasım 2023 döneminde Chery modellerinden alan müşterilere ayrıca 1 depoluk ilk yakıtları da hediye ediliyor. Ayrıca Kasım ayının sonuna kadar, kamu çalışanları ile KOBİ’lere özel olarak 65 bin liraya kadar özel indirimler de uygulanıyor.

Kaynak: (Haber Merkezi)