Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında, 5 yıl önce kaçarak evlenen Süleyman-Hatice çiftinin dramı ekrana geldi. Çiftin stüdyoda anlattıkları herkesi şaşırttı.

Süleyman Bey’in sosyal medyada başka kadınlarla konuştuğu ve TikTok videoları çektiği iddiasıyla eşi Hatice Hanım tarafından şikayet edilen koca, canlı yayında yüzleşti. Ancak programda yaşananlar, izleyicileri de şaşkına çevirdi. Özellikle gizli tanığın olaya dahil olması işleri daha da karıştırdı. İşte programın o anlarında yaşananlar.

EŞİYLE İLGİLENMEDİĞİ İÇİN BAŞKALARIYLA MESAJLAŞTIĞINI İTİRAF ETTİ

3636952_ef4caa1841e375d07f694d55d7ab3c83

Hatice Hanım, eşinin son 1 yıldır kadınlarla konuştuğunu ve aldatıldığını söyledi. Eşinin sosyal medya hesabını kapatmasını isteyen Hatice Hanım, babası Fevzi Bey’in de desteğini aldı. Fevzi Bey, canlı yayına bağlanarak, damadının 3 senedir başka kadınlarla görüştüğünü, evde olmadığını ya da banyoda kadınlarla mesajlaştığını anlattı. Süleyman Bey ise, karısına sırılsıklam aşık olduğunu ancak eşinin kendisine ilgi göstermediği için başkalarıyla mesajlaştığını itiraf etti.

Otomobil ile Minibüs Çarpıştı: 18 Yaralı Otomobil ile Minibüs Çarpıştı: 18 Yaralı

Ama programda asıl bombayı gizli bir tanık patlattı. Gizli tanığın anlattığı şeyler Hatice Hanım’ı da çok üzdü ve Süleyman Bey’e olan güvenini kırdı. İşte gizli tanığın herkesi şoke eden o itirafları.

GİZLİ TANIK BOMBAYI PATLATTI: “SENİNLE EVLENMEK İSTİYORUM DEDİ”

Programın ilerleyen dakikalarında ise, canlı yayına bağlanan gizli bir tanığın sözleri herkesi şoke etti. Süleyman Bey ile sosyal medya ortamında tanıştıklarını ifade eden gizli tanık, Süleyman’ın kendisine karısı ile arasında sorunlar olduğunu söylediğini ve boşanacağını ifade ettiğini belirtti ve “Seninle evlenmek istiyorum.” dediğini öne sürdü. Bu sözlerden sonra Süleyman Bey, gizli tanığın kim olduğunu bilmediğini ve kendisine iftira atıldığını söyledi. Hatice Hanım ise, eşinin yalan söylediğini, gizli tanığın kendisine de mesajlarını gösterdiğini belirtti.

Didem Arslan Yılmaz, Süleyman Bey’in sosyal medya bağımlılığının evliliğini bitirdiğini, eşine ve çocuğuna sahip çıkması gerektiğini söyledi. Hatice Hanım ise, eşinin kendisini çok üzdüğünü, artık ona güvenemediğini dile getirdi. Programın sonunda, çiftin barışıp barışmayacağı merak konusu oldu.

Kaynak: (Haber Merkezi)