Eda Erdem, unutulmaz ve özel bir geceye hazırlanırken çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Ünlü isim çarpıcı saçları, makyajı ve karmaşık beyaz saten stiliyle hayranlarının beğenisini kazandı.

Erdem’in paylaşımı sadece hayranları tarafından değil takım arkadaşları tarafından da takdir edildi. Şimdi Milli voleybolcumuz Eda Erdem’in son paylaşımına ve bu paylaşıma gelen yorumlara göz atalım.

HEM BAŞARILI HEM GÜZEL

haber-20231109102202-461258

Milli voleybol takımımızın çok yetenekli kaptanı Eda Erdem Dündar, başarılı spor kariyerinin yanı sıra kimi açıklamaları ile de dikkat çeken bir sporcu. Sıra dışı yetenekleri ile tanınan Eda Erdem, geçtiğimiz günlerde özel bir geceye hazırlanırken çarpıcı saç ve makyajı ile sosyal medyada adından söz ettirdi.

Türk Milli Kadın Voleybol Takımı'nın kaptanı olan Eda Erdem Dündar, sadece spor alanındaki başarılarıyla değil, ilgi çekici özel hayatıyla da büyük ilgi gören bir isim. 36 yaşında ülkenin en başarılı sporcuları arasına adını yazdıran Dündar, voleybol kariyeri boyunca etkileyici bir zaferler ve başarılar rekoru kırdı. Ünlü

Şanlıurfa Valisi Şıldak’tan 15 Temmuz Vurgusu Şanlıurfa Valisi Şıldak’tan 15 Temmuz Vurgusu

PAYLAŞIMI HERKESİ ŞAŞIRTTI

Milli takımdaki görevlerinin yanı sıra Fenerbahçe Opet'in kaptanlığını da yürüten Eda Erdem, voleybol dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak konumunu daha da sağlamlaştırıyor. Sosyal medyadaki varlığı, özellikle çarpıcı pozlarıyla hayranlarını ve takipçilerini büyülüyor. Ancak onu asıl öne çıkaran, kusursuz makyajı, zarif saç modeli ve zarif beyaz saten takımıyla sergilediği özel bir gece için yaptığı son hazırlık oldu.

Son paylaşımını "Özel ve anlamlı bir geceye hazırlanırken..." başlığı ile paylaşan Eda Erdem'in görüntüsü takipçilerini hayretler içinde bıraktı. Takım arkadaşlarından Ebrar Karakurt, kaptanını görünce "OMG" diye haykırmaktan kendini alamadı. Melek Mosso ve Melisa Sözen gibi ünlü isimler de Eda Erdem'e kalp emojileri yağdırarak onun karşı konulmaz cazibesini ve çekiciliğini takdir ettiler.

Kaynak: (Haber Merkezi)