Millî Eğitim Bakanlığı ve ODTÜ TEKNOKENT’in iş birliğiyle hayata geçirilen ETKİM İstasyon Programı, eğitim sistemimizin geleceğini şekillendirecek yenilikçi ürün ve hizmetlerin geliştirilmesine öncülük ediyor. K12 seviyesindeki eğitim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı amaçlayan program, eğitim alanında bir dönüşüm yaratmayı hedefliyor.

  Üniversite öğrencilerinden yeni mezunlara kadar genç girişimciler, ETKİM İstasyon Programı’na başvurarak eğitim teknolojileri alanında kendi projelerini hayata geçirme şansını yakalayabilirler. En az iki, en fazla dört kişilik ekipler halinde başvurularınızı 19 Mayıs’a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

  Program, eğitimde teknolojik yeniliklerin önünü açarak, öğrenci ve öğretmenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek yerli ve millî çözümler üretmeyi amaçlıyor. Eğitimde kalitenin artırılması ve öğrenme süreçlerinin iyileştirilmesine katkı sağlamak üzere tasarlanan bu program, eğitim teknolojileri alanında atılım yapmak isteyen herkesi bekliyor.

İki Dev Kara Deliğin Birleştiği tespit edildi İki Dev Kara Deliğin Birleştiği tespit edildi

  Eğitim alanında yenilikçi bir ürün veya hizmet fikriniz varsa, ETKİM İstasyon Programı’na başvurarak fikrinizi gerçeğe dönüştürme fırsatını kaçırmayın. 19 Mayıs 2024 günü saat 17.00’ye kadar başvurularınızı tamamlayın ve eğitimdeki yenilik hareketinin bir parçası olun!

Kaynak: (İLKHA)