Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Şanlıurfa’ya bir ziyaret gerçekleştirdi. Erdoğan, 11 Nisan Spor Salonu’nda AK Parti Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katıldı.

Adaylar coşkuyla karşılandı

Toplantıda, AK Parti’nin Şanlıurfa’nın 13 ilçesindeki belediye başkan adayları tek tek sahneye çağrıldı ve coşkuyla karşılandı. Adaylar, Erdoğan’ın elini öperek teşekkür etti.

Şanlıurfa'da bıçaklı kavga, 2 yaralı Şanlıurfa'da bıçaklı kavga, 2 yaralı

Erdoğan, toplantıda yaptığı konuşmada, Şanlıurfa’nın AK Parti’ye olan desteğini övdü ve adaylara başarılar diledi. Erdoğan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Zeynel Abidin Beyazgül’ü açıkladı. Beyazgül, Erdoğan’ın yanına gelerek, partilileri selamladı.

Şanlıurfa’ya hizmet sözü

Erdoğan, konuşmasında, Şanlıurfa’ya yapılan yatırımları ve hizmetleri anlattı. Erdoğan, Şanlıurfa’nın kalkınması ve gelişmesi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Erdoğan, Şanlıurfa’ya GAP, ulaşım, sağlık, eğitim, turizm, tarım, sanayi gibi alanlarda daha fazla hizmet getireceklerini belirtti.

Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinin önemine de vurgu yaptı. Erdoğan, Şanlıurfa halkından AK Parti’ye ve adaylarına destek istedi. Erdoğan, “Şanlıurfa, AK Parti’nin kalesidir. Şanlıurfa, AK Parti’ye layık olduğu desteği verecektir. Şanlıurfa, AK Parti’yi 31 Mart’ta zaferle taçlandıracaktır.” dedi.

Kaynak: AA