Döviz piyasasında hareketlilik devam ediyor ve Euro ile dolar, yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Euro, Türk lirasına karşı yeni bir rekora imza atarak 30 liranın üzerinde seyrediyor. Aynı zamanda dolar da kendi rekoruna oldukça yakın bir seviyede işlem görüyor.

Dolar kuru güne 28,52 liradan başladı ve yatırımcılar arasında büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Doların kendi rekoruna yaklaşması, döviz piyasasında büyük bir dalgalanmaya sebep oluyor. Bu durum, ticaret ve yatırım faaliyetlerini etkileyerek ekonomik dengeler üzerinde önemli bir etki yaratıyor.

2023’ün son altın bombası patladı! Uzman İslam Memiş duyurdu… ‘Gram altında son alım fırsatı o tarihte’ 2023’ün son altın bombası patladı! Uzman İslam Memiş duyurdu… ‘Gram altında son alım fırsatı o tarihte’

Öte yandan Euro da Türk lirasına karşı güçlü bir performans sergileyerek 30,63 seviyesinden işlem görüyor. Euro'nun rekor seviyelere ulaşması, ihracat ve ithalat faaliyetlerini etkileyerek ekonomik göstergelerde önemli değişikliklere yol açıyor.

(Haber Merkezi)