Otomobil alıcıları, Türkiye'deki otomotiv sektöründeki değişiklikleri göz önünde bulundurarak Kasım ayında özel fırsatlarla karşılaşıyorlar. Ford, satış politikalarını revize ederek sıfır kilometre araç almak isteyen müşterilere çeşitli avantajlar sunuyor.

Türkiye'nin önde gelen otomobil firmalarından biri olan Ford, Kasım ayı için özel bir teklif sunarak sıfır kilometre araç sahibi olmak isteyenleri cazip koşullarla baş başa bıraktı. Kafasında tereddüt olanların bile bayiye koşmasını sağladı. İşte Ford’un herkesi heyecanlandıran yeni kampanyasının detayları.

EN EKONOMİK FORD MODELLERİ KASIM AYINDA SİZİ BEKLİYOR!

Ford Fiesta'nın farklı donanım seçenekleri ile beklentilere hitap eden modelleri, Kasım ayında özel fiyatlar ile satışa çıkıyor. Ford Fiesta’nın Kasım 2023 fiyatları modellerine göre şu şekilde:

Ford Fiesta’nın Style 1.1Lt Ti-VCT 75 PS Benzin 5 İleri Manuel versiyonu: 887 bin 900 lira

Ford Fiesta’nın Titanium 1.0Lt mHEV EcoBoost 125 PS Benzin 7 İleri Otomatik versiyonu: 1.214.200 lira

Ford Fiesta’nın St 1.5Lt 200 PS Benzin 6 İleri Manuel versiyonu: 1.466.000 lira

FAİZSİZ KREDİ İMKANI İLE FORD FİESTA SAHİBİ OLUN!

ford-fiesta-2-1698146947

Güneydoğu İhracatçıları Hedeflerini Büyüttü: 12 Milyar Doları Aşmayı Planlıyor Güneydoğu İhracatçıları Hedeflerini Büyüttü: 12 Milyar Doları Aşmayı Planlıyor

Ford Fiesta almak isteyenlere özel bir kampanya olarak 300 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı sunuluyor.  Yapı Kredi Bankası bu destek için 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı sunuyor. Müşteriler böylece aylık 25.000 TL kredi taksiti ile uygun koşullarda otomobil sahibi olma şansını yakalayabiliyor.

Kampanya kapsamında 300.000 TL kredi desteğine hak kazanan müşteriler, en düşük donanım seçeneği olan 587.900 TL'ye Ford Fiesta'ya indirimli peşin ödeme tutarıyla sahip olabiliyor. Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen herkese açık olan bu kampanya, Ford Fiesta'nın kalitesini uygun fiyata deneyimleme fırsatı sunuyor.

Sıfır kilometre bir Ford Fiesta satın almak isteyenler, bu özel tekliften yararlanarak hem uygun fiyata araç sahibi olabilir hem de aşağıdaki avantajlarla ödemelerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Kaynak: (Haber Merkezi)