Galatasaray Kulübü, gelecek sezon için kritik isimlerle anlaşmayı güçlendirdi. RAMS Park'ta düzenlenen imza törenine kulüp başkanı Dursun Özbek ve yönetim, kaptan Fernando Muslera öncülüğünde 5 önemli futbolcu ile bir araya geldi.

Galatasaray Taraftarlarına Özel: Socios.com ile Fan Token Avı Başlıyor! Galatasaray Taraftarlarına Özel: Socios.com ile Fan Token Avı Başlıyor!

Başkan Dursun Özbek, imza töreninde yaptığı açıklamada, kulübe sağladıkları katkılar için futbolculara teşekkür etti. Özbek, "Yeni başarılara doğru ilerliyoruz. Tüm taraftarların bu takımla gurur duyduğuna inanıyorum. Tüm kupaları bize getirmelerini istiyorum." ifadelerini kullandı.

Öte yandan, futbolcuların kulüpteki önemli yerleri de vurgulandı. Başkan Özbek, Muslera'nın liderliğini, Torreira'nın enerjisini, Kaan Ayhan'ın hazır oluşunu, Abdülkerim Bardakcı'nın performansını ve Barış Alper Yılmaz'ın başarı hikayesini övdü.

Fernando Muslera, gözyaşları içinde 13 yıllık kariyerine vurgu yaparken, diğer futbolcular da gelecek için umut dolu mesajlar verdi. Kaan Ayhan, "Bunu başardığımız için mutluyum. İnşallah daha çok seneler burada kalırım ve büyük başarılara imza atarız." dedi.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı