Michy Batshuayi, Galatasaray'da Forma Giyeceği İçin Gurur Duyuyor Michy Batshuayi, Galatasaray'da Forma Giyeceği İçin Gurur Duyuyor

 

İstanbul'daki Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda sarı-kırmızılıların gayrimenkul projeleri ve kulüp taşınmazları konusunda üyelerden yetki istemek amacıyla yapılan olağanüstü genel kurul toplantısı sona erdiği kaydedildi.

Toplantıda revize de edilen önergeye göre, oy çokluğuyla kabul edildi. Kulüp yönetimine, genel kurul üyelerinden; Florya Metin Oktay Tesisleri arazisi, Mecidiyeköy binası, Kemerburgaz'da inşaatı devam eden yeni kamp tesisleri, Büyükçekmece arazisi ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi tesislerinde faaliyetlerin yürütülmesi, ilgili hukuki işlem ve tasarrufların gerçekleştirilmesi bakımından 31 Mayıs 2026 tarihine kadar yetki verildiği belirtildi.

Genel kurulda yapılan oylamada verilen yetkiden dolayı teşekkür eden Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, "Gayrimenkullerimiz çok önemli ve bize emanet. Kendi malımıza verdiğimizden daha fazla değer vereceğiz. Verdiğiniz yetkiden dolayı teşekkür ederiz." dedi.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı