Galatasaraylı taraftarlar, Socios.com’un yenilikçi projesi sayesinde, İstanbul’un belirli noktalarında ücretsiz fan token toplayabilecekler. Bu etkinlik, lig bitimine kadar devam edecek ve taraftarlara Galatasaray Lisesi çevresi, Atatürk Olimpiyat Stadı, Mecidiyeköy meydan ve metro, RAMS Park ve Nevizade gibi lokasyonlarda binlerce token kazanma imkanı sunacak.

Galatasaray Başkanı Özbek: "Ali Koç ve Beraberindekiler Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduk" Galatasaray Başkanı Özbek: "Ali Koç ve Beraberindekiler Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduk"

 Kazanılan tokenlar, taraftarlara kulüplerinin bazı kararlarında oy kullanma hakkı veriyor. Ayrıca, Socios.com uygulaması içinde yer alan yeni sezon forması, Galatasaray lisanslı ürünler, maç biletleri gibi değerli ödüllere erişim imkanı da sağlanacak.

 Galatasaray, Socios.com’da 100 bin kullanıcı tarafından favori takım olarak seçilerek bu başarıya ulaşan ilk kulüp oldu. Türkiye’nin yanı sıra 130’dan fazla ülkeden fan token sahipleri, takımın önemli kararlarında söz sahibi olma fırsatını elde etti.

  Galatasaray Fan Token sahipleri, Dries Mertens’in forma numarası, Fernando Muslera’nın eldiven seçimi, basketbol takımının forma tasarımı ve ilk 11’in sahaya çıkış şarkısı gibi konularda oylama yapma hakkına sahip oldu. Bu etkinlik, taraftarların takımlarıyla olan bağını daha da güçlendiriyor.

 

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı