Pandemi döneminde üretimin durma noktasına gelmiş olması, salgın kontrol altına alınalı uzun süre olmasına rağmen ciddi ekonomik sorunların hissedilmesine yol açtı. Salgın döneminde ortaya çıkan ve bugün ülkemiz de dahil olmak üzere pek çok ülkenin en büyük ekonomik problemleri arasında yer alan yüksek enflasyon, gündelik hayat şartlarının da ağırlaşmasına sebep oldu. Enflasyona bağlı olarak artan hizmet ve ürün fiyatları, tüketicilerin sabit gelirleri ile ay sonlarını görememelerine yol açtı.

Son maaş zamları da enflasyon karşısında kısa süre içerisinde erimiş olan birçok kişi, yeni dönem maaş zamları için geri sayıma başladı. Alım güçlerinin yükselmesi umudu ile 2024 yılının gelmesini bekleyen tüketiciler, bu süreçte bütçelerine destek alabilecekleri noktaları da yakın takip altına aldı. Marketler başta olmak üzere tüm hizmet sektörlerinin indirim kampanyaları arama motorlarında sık sık sorgulanırken ayrıca bankalar da güncel kampanyaları ile tüketicilerin dikkatlerini çekmeye başladı.

Nakit yetersizliği içerisinde olan tüketiciler için her ay farklı fırsatlar ile kredi kampanyaları geliştiren bankalar, ayrıca kredi kartı kampanyaları ile de öne çıkmaya başladı. Bu noktada son kampanya haberlerinden biri de Garanti BBVA’dan geldi. Şanlıurfa ilinde ve diğer illerde birçok şubesi aracılığı ile milyonlarca kişiye hizmet veren özel banka, ay sonuna kadar geçerliliğini koruyacak olan avantajlı kampanyasının detaylarını aktardı.

YENİ MÜŞTERİLERE BONUS HEDİYESİ VERİLECEK

Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan Yurt Dışına Çıkış Harcı Uyarısı Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan Yurt Dışına Çıkış Harcı Uyarısı

32671-8

Kasım ayı için özel olarak duyurmuş olduğu kredi ve kredi kartı kampanyaları ile milyonların dikkatlerini çekmeye devam eden Garanti BBVA, son olarak yalnızca ilk kez Garanti BBVA’lı olacak olan tüketiciler için harekete geçmiş olduğunu bildirdi. 30 Kasım 2023 tarihine kadar Garanti BBVA’nın mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olma sürecini tamamlayan ve sonrasında da Bonus kredi kartı/ Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan yeni müşterilere, tek seferde yapacakları 1000 TL’lik harcama karşılığında 1000 TL’lik bonus hediyesinin verilecek olduğu bildirildi.

25 ARALIK’TA HESAPLARA AKTARILACAK

Garanti BBVA tarafından verilen bilgilere göre 1000 TL’lik bonus hediyesinin tanımlanabilmesi için ilgili harcamanın en geç 20 Aralık tarihine kadar yapılmış olması gerekecek. Söz konusu şartı sağlayan yeni müşteriler, 25 Aralık itibari ile hesaplarında hediyelerini görüntüleyebilecekler.

Kaynak: (Haber Merkezi)