Garanti BBVA’nın dijital kanallarından müşteri olup kredi kartı başvurusunda bulunanlar, belirli şartları yerine getirdikleri takdirde 1.000 TL bonus kazanma şansı yakalayacaklar. Bu kampanyanın, sadece online başvurulara açık olduğunu ifade edelim.

Garanti BBVA, bu kampanya ile mobil uygulama ve internet bankacılığını teşvik etmeyi amaçlıyor. Peki, 1.000 TL bonus veren kampanyaya nasıl katılabilirsiniz? İşte detaylar…

GARANTİ’DEN 1.000 TL BONUS NASIL ALINIR?

20009

Garanti BBVA’nın 1.000 TL bonus veren kampanyasına katılmak için yapmanız gerekenler şunlar: Garanti BBVA’nın dijital kanallarından (mobil uygulama veya internet sitesi) müşteri olmak. Garanti BBVA’nın Bonus veya Money Bonus kredi kartlarından birine başvurmak ve başvurunun onaylanmasını sağlamak. Kredi kartınızı aldıktan sonra 20 Aralık’a kadar tek seferde en az 1.000 TL tutarında alışveriş yapmak.

Bu şartları yerine getirenler, 1.000 TL bonus kazanacaklar. Bonuslar, 25 Aralık - 25 Ocak tarihleri arasında kullanılabilecek. Bu tarihler arasında kullanılmayan bonuslar ise 26 Ocak’ta iptal edilecek. Kampanya, müşteri bazlı olup, her müşteri en fazla bir kez yararlanabilecek. Kampanya, 30 Kasım’a kadar geçerli olacak.

GARANTİ’NİN 1.000 TL LİRA VEREN KAMPANYASININ AVANTAJLARI NELER?

Borsada Yatırımcı Sayısı Kasım Ayında Geriledi Borsada Yatırımcı Sayısı Kasım Ayında Geriledi

Garanti BBVA’nın dijital kanallarından müşteri olmak, hem zaman hem de masraf tasarrufu sağlar. Müşteri olmak için şubeye gitmenize veya evrak doldurmanıza gerek yoktur. Sadece birkaç dakika içinde online olarak müşteri olabilirsiniz.

Garanti BBVA’nın Bonus veya Money Bonus kredi kartları, birçok alanda size bonus kazandırır. Bonuslarınızı, alışverişlerinizde, faturalarınızda, akaryakıt harcamalarınızda veya seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca, Bonus veya Money Bonus kredi kartları, Garanti BBVA’nın anlaşmalı olduğu binlerce iş yerinde size indirim ve taksit imkanı sunar.

Garanti BBVA’nın 1.000 TL bonus veren kampanyası, size ekstra bir kazanç sağlar. Yaptığınız alışverişin %100’ü kadar bonus kazanarak, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. 1.000 TL bonus, size yeni yılda

Kaynak: Haber Merkezi