Gazze Şeridi'nde süren çatışmalarda, işgalci Siyonist rejim tarafından düzenlenen saldırılar devam ediyor. Saldırılar sonucunda şehit olan Filistinlilerin sayısı ise 9 bin 227'ye yükseldi.

Filistin Sağlık Bakanlığı, işgalci Siyonist rejimin Gazze'ye yönelik saldırıları sonucunda son 24 saat içinde 166 kişinin daha şehit olduğunu açıkladı. Böylece toplam şehit sayısı 9 bin 227'ye ulaştı.

Çocuk ve Kadınların Acımasızca Hedef Alındığı Saldırılarda Yeni Şehitler

Gazze'deki saldırılarda hayatını kaybedenler arasında 3 bin 826 çocuk ve 2 bin 405 kadının olduğu bildirildi. İşgalci Siyonist rejim, çocukları ve kadınları hedef alan saldırılarını sürdürürken, Filistin halkı acı içinde kederini yaşıyor.

Gazze Şeridi'nde devam eden çatışmalarda, işgalci Siyonist rejimin düzenlediği saldırılar sonucunda şehit olan Filistinlilerin sayısı 9 bin 227'ye yükseldi. Filistin Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, son 24 saat içinde 166 kişinin daha hayatını kaybettiği belirtildi.

Saldırılarda en ağır bedeli ödeyenler arasında çocuklar ve kadınlar yer alıyor. Çocukların ve kadınların acımasızca hedef alındığı saldırılarda, şu ana kadar 3 bin 826 çocuk ve 2 bin 405 kadın şehit oldu. İşgalci Siyonist rejim, saldırılarını sürdürürken, Filistin halkı büyük bir acı ve keder içinde bu kayıpları yaşamaktadır.

İşgal Rejimi Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te 20 Filistinliyi Alıkoydu İşgal Rejimi Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te 20 Filistinliyi Alıkoydu

(İLKHA)