Kanallar arası reyting savaşlarının devam ettiği şu günlerde birçok yapım şirketi yeni diziler için de harekete geçti. Normal şartlarda her kanalda eş zamanlı olarak eylül- ekim aylarında yayına giren yeni diziler, bu sene şaşırtan bir farklılık ile kasım ayında dahi izleyici ile buluşmaya başladı.

Çöplük alandan ormana sıçrayan yangın nedeniyle bir mahalle tahliye edildi Çöplük alandan ormana sıçrayan yangın nedeniyle bir mahalle tahliye edildi

İzleyici kitlelerini kaybetmemek adına yeni dizi projelerinin yanı sıra mevcut dizilerinin senaryolarında ve oyuncu kadrolarında da değişiklilere giden kanal yönetimleri ve yapım ekipleri son hamleleri ile dikkat çekerken TRT’den şaşkınlık yaratan bir haber geldi. Bir süredir kanalın en sevilen dizileri arasında yer alan ve 4’üncü sezonunda da reyting rekorları kırmayı başaran Gönül Dağı’nda üzücü bir ayrılığın yaşanacağı öğrenildi.

USTA OYUNCUNUN AYRILIĞI KESİNLEŞTİ

ali-dusenkalkar

Başrollerinde; Yavuz Sepetçi, Ege Aydan, Berk Atan, Hazal Çağlar, Semih Ertürk, Ferdi Sancar ve Cihat Süvarioğlu gibi isimlerin yer aldığı sevilen dizi Gönül Dağı, 4’üncü sezonunda da gündemden düşmemeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yeni sezonu ile izleyicisinin karşısına çıkan ve bir kez daha cumartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer almayı başaran Gönül Dağı, son olarak hayal kırıklığı yaratan bir gelişme ile gündeme geldi.

Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından düzenlenen bir habere göre Gönül Dağı’nın kadrosunda bulunan usta oyuncu Ali Düşenkalkar, kadrodan ayrıldı. Düşenkalkar’ın son olarak 116’ncı bölümde izleyicinin karşısına çıkacağı öğrenildi.

AYRILIĞIN NEDENİ BELLİ OLDU

Daha önce de ayrılık iddiaları ile gündeme gelen ancak o dönem içerisinde çıkan haberleri yalanlayan Ali Düşenkalkar, bu kez kesin olarak kadro dışı kaldı. Gazeteci Birsen Altuntaş’a göre bunun nedeni, Düşenkalkar’ın canlandırdığı ‘Muammer’ karakterinin hikayesinin tamamlanmış olması. Düşenkalkar ise henüz ayrılık haberleri ile ilgili olarak bir açıklamada bulunmadı.

62 yaşındaki deneyimli oyuncu Ali Düşenkalkar’ın yakın zaman içerisinde yeni projeleri değerlendireceği tahmin ediliyor.

Kaynak: (Haber Merkezi)