Yasa Dışı Yollarla Sınırları Geçmeye Çalışan 8 Kişi Yakalandı Yasa Dışı Yollarla Sınırları Geçmeye Çalışan 8 Kişi Yakalandı

Seneler önce girdiği oyunculuk sektöründe gerek oyunculuk performansları gerek ise de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Ecem Özkaya, son olarak Gönül Dağı’nda canlandırdığı karakter ile dikkat çekmişti.

Aile dizileri ile öne çıkan TRT1’de yayınlanan ve bu sene 4’üncü sezonu ile olay yaratan Gönül Dağı’nda ‘Zahide’ karakterine hayat veren Ecem Özkaya, doğal oyunculuğu ile izleyicinin gönlünde taht kurmuştu. Özkaya’yı hayranlık ile seyreden dizi tutkunları, geçtiğimiz dönemlerde gelen ayrılık haberi ile ise adeta yıkılmıştı.

Ani bir karar ile Gönül Dağı’nın kadrosundan ayrılara herkesi şaşkına çeviren Ecem Özkaya’nın ne zaman ekranlara döneceği uzun süredir merak ediliyordu. Özel hayatını da kameralardan uzakta yaşamayı tercih ettiği için pek fazla ortalıklarda görülmeyen Özkaya, son olarak gündeme bomba gibi düşen, hayranlarını heyecanlandıran bir gelişme ile gündeme geldi. Güzel oyuncunun, yakın zaman içinde yeni projesi için sete çıkacağı öğrenildi.

YENİ DİZİSİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

gonul-daginin-zahidesi-ecem-ozkaya-yeni-aska-yelken-acti

Bir süredir TV ekranlarında boy göstermeyen Ecem Özkaya’nın MF Yapım ile el sıkıştığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Özkaya, ‘Doktor Cha’ isimli Kore dizisinden uyarlanacak olan ‘Bahardan Önce’ isimli bir dizide başrollerden biri olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Özkaya yeni projesinde ‘Rengin’ karakterine hayat verecek.

ARALIK AYINDA SETE ÇIKACAK

Ecem Özkaya’nın hayranlarını heyecanlandıran ‘Bahardan Önce’ isimli yeni diziye ilişkin birtakım detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturacağı, yapımın hikayesinin ise Ayça Üzüm tarafından kaleme alınacağı öğrenildi.

Özkaya’nın yanı sıra Bahardan Önce’nin kadrosu için birçok ünlü isim ile daha anlaşmaya varılmış olduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak ve Demet Evgar da yeni dizinin başrolleri arasında yer alacak. Cast görüşmeleri halen devam eden dizinin aralık ayı içinde sete çıkacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: (Haber Merkezi)