Sıfır kilometre araç modelleri için ekim ayının ortasında duyurulmaya başlanılmış olan fırsatlar, kasım ayında da devam ediyor. Birçok otomobil firması sene sonu yaklaştıkça stoklarını eritme hedefleri doğrultusunda hareket ederken yüzleri güldüren bir kampanya haberi de Fiat’tan geldi.

Ticari araç piyasasının en çok tercih edilenlerinden olan Fiorino için yeni bir kampanya düzenlemiş olduğunu belirten Fiat, ayrıca ilgili aracın satış fiyatında da indirime gitmiş olduğunu bildirdi.

FIAT FIORINO KASIM AYI KAMPANYASI

fiorino

Binek araçlarının tasarımları ve yüksek performansları ile dikkatleri üzerine çekmeyi sürdüren otomobil devi Fiat, ayrıca ticari kullanıcılar tarafından da yakından takip ediliyor. Fiorino’nun tasarımı, performansı, geniş hacmi ve diğer özellikleri ile her kesimden ticaret uğraşıcılarından talep gören Fiat, son olarak aracı için yeni bir kampanya düzenleyerek sektöre damgasını vurdu.

Resmi web sitesi üzerinden kasım ayı kampanyalarını duyuran İtalyan Fiat, Fiorino için de avantajlı fırsatlar sunduğunu müjdeledi. Bu kapsamda kredi kampanyasına dikkat çeken firma, 18 ay vade ve yüzde 2,99 faiz karşılığında 200 bin TL’ye kadar finansman desteği sunacağını bildirdi. Firma söz konusu kampanyasının 2 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek olduğunu ifade etti.

Yeni kredi kampanyasına ilişkin örnek bir maliyet tablosu da düzenleyen Fiat, 2023 model Fiorino için 18 ay vade ve yüzde 2,99 faiz karşılığında çekilecek olan 200 bin TL’lik kredinin aylık taksit tutarını 14.713,79 TL olarak hesapladı.

FIAT FIORINO KASIM AYI SATIŞ FİYATLARI

200 bin TL’ye varan kredi fırsatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fiat, 2023 model Fiorino için belirlemiş olduğu kasım ayı satış fiyatlarını şu şekilde sıraladı:

Türkiye'den Irak'a elektrik ihracatı yeniden başladı Türkiye'den Irak'a elektrik ihracatı yeniden başladı

- Fiorino Cargo 1.3 M. Jet 95 HP E6.4- Standart- Manuel- Dizel: 548 bin 900 TL (kampanyalı)

- Fiorino Cargo 1.3 M. Jet 95 HP E6.4- Standart Plus- Manuel- Dizel: 568 bin 900 TL (kampanyalı)

Kaynak: (Haber Merkezi)