Türkiye’de otomobil fiyatları son yıllarda ciddi bir artış gösterdi. Özellikle artan döviz kurları ve vergi oranları sonrasında araç fiyatları da yükseldi. Sıfır ve ikinci el araç fiyatlarında artış sonrasında taşı kredilerine de ilgi her geçen gün artıyor.

Türkiye İş Bankası tarafından yeni bir otomobil satın almak isteyenler için uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile taşıt kredisi kampanyası devreye sokuldu. Bu kapsamda günlük düşük taksit oranları ile kredi geri ödemeleri yapılabilecek.

İŞ BANKASI 200 BİN TL TAŞIT KREDİSİ FIRSATI!

otomobil-kampanya-2

Türkiye İş Bankası taşıt kredisi faiz oranlarını güncelledi. Bu kapsamda otomobil sahibi olmak isteyen kişilerin tercih edebileceği kredi paketi kapsamında 200 bin TL taşıt kredisi için uygun geri ödeme seçenekleri sunuluyor.

GSS borcu olan Şanlıurfalı vatandaşlar dikkat! Sevindiren haber geldi, tamamen silinecek! GSS borcu olan Şanlıurfalı vatandaşlar dikkat! Sevindiren haber geldi, tamamen silinecek!

200.000 TL kredi tutarı için 48 ay vade seçenekleri ile ayık 11 bin 72 TL taksit hesaplaması yapılıyor. Bu kapsamda günlük sadece 369 TL kenara atarak bir araç sahibi olmak mümkün. Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri ile vatandaşların rahatlıkla araç sahibi olması destekleniyor.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Sıfır ya da ikinci el taşıt alımlarında şimdi onaylanan taşıt kredisini Ocak 2024’te ödemeye başlayarak vatandaşların rahatça otomobil sahibi olması destekleniyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun geri ödeme seçenekleri ile taşıt finansmanı kullanılabilecek. Sıfır ve ikinci el taşıt alımlarına yönelik farklı şartlar da belirlenmiştir.

0 – 400.000 TL aralığında olan azami kredi tutarı için araç değerinin %70’ine kadar kredi kullandırılabiliyor. Aylık düşük taksit tutarı ile kredi geri ödemelerini yapmak isteyen vatandaşların İş Bankası üzerinden başvurularını yaparak 0 km ya da 2. el taşıt kredisi başvurusu yapması sağlanacak. Kredi başvuru şartlarını sağlayanlar anında avantajlı kredi oranlarından yararlanabiliyor.

Kaynak: Haber Merkezi