Abd Haberleri

abd haberleri ve güncel abd gelişmeleri, abd ile ilgili tüm video, abd fotoğrafları ve abd haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Güncel

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Donald Trump'a, Pennsylvania eyaletindeki kampanya etkinliği sırasında düzenlenen saldırıyı en güçlü biçimde kınıyoruz." ifadesine yer...

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski ABD Başkanı Donald Trump'a yönelik miting sırasında düzenlenen suikast girişimini kınadı.

Dünya

Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump, Pensilvanya'da düzenlediği miting sırasında kürsüde konuşurken silahlı saldırıya uğradı.

Dünya

ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin ile Rusya Savunma Bakanı Andrey Belousov, Ukrayna krizini ele almak üzere telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Bi̇li̇m & Teknoloji̇

Yapay zeka teknolojilerinin iş dünyasındaki etkisi giderek artarken, kullanım ve entegrasyon konularında Çin ve ABD öne çıkıyor.

Dünya

ABD, 2 aydır durdurduğu 227 kilogramlık yıkıcı bombaların sevkiyatına yeniden başladı.

Dünya

Filipinler'in Sangay bölgesinde 7,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen NATO Atlantik Konseyi Devlet ve Hükümet Başkanları Oturumu'na katıldı.

Dünya

Mısır Dışişleri Bakanı Bedir Abdulati ve ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Gazze Şeridi'nde esir değişimi ve ateşkes anlaşması konularını görüştü.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO'nun 75. Yılı Anma Etkinliği için Washington'da düzenlenen zirveye katıldı.

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere ABD'nin başkenti Washington'da gerçekleştirilen NATO'nun 75. Yılı Anma Etkinliğine katıldı.

Spor

İçinde son şampiyon Arjantin ve diğer güçlü takımların mücadele ettiği 2024 Kupa Amerika yarı final maçları yarın başlıyor.