ERDOĞAN Haberleri

ERDOĞAN haberleri ve güncel ERDOĞAN gelişmeleri, ERDOĞAN ile ilgili tüm video, ERDOĞAN fotoğrafları ve ERDOĞAN haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Güncel

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, milletin vatan sevgisi...

Si̇yaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan, nefret siyasetinin toplumda bir yere varamayacağını vurguladı ve siyasi kazanım uğruna bu tür söylemlere başvurulmasını acizlik olarak nitelendirdi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Temmuz ayında uluslararası alanda yoğun bir diplomasi trafiği izleyecek.

Si̇yaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ile yaptığı telefon görüşmesinde, Gazze'deki İsrail zulmüne dikkat çekti ve Kurban Bayramı'nı tebrik etti.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hayatını kaybeden ilahiyatçı Yusuf Kavaklı için başsağlığı dileklerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrencilere başarı dileklerini iletti.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin'de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.

Si̇yaset

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yaptığı telefon görüşmesinde Türkiye-Azerbaycan ilişkileri, bölgesel ve küresel gelişmeleri değerlendirdi.

Ekonomi̇

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tarımın ana vatanı olan Anadolu'da yeşil kalkınma ve yerelden kalkınma ilkesiyle yeni bir tarım ve kırsal kalkınma sürecinin...

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Başbakan Netanyahu, teşvik ettiği soykırım yöntemleriyle Hitler'i kıskandıracak bir seviyeye ulaşmıştır" dedi.

Si̇yaset

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İsrail Dışişleri Bakanı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik söylemini "arsız ve edepsiz" olarak nitelendirerek sert bir tepki gösterdi.

Analiz

Prof. Dr. Murat Yeşiltaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Irak ziyaretinin stratejik önemini ve Türkiye-Irak ilişkilerindeki yeni dönemi değerlendiriyor.