FİLİSTİN Haberleri

FİLİSTİN haberleri ve güncel FİLİSTİN gelişmeleri, FİLİSTİN ile ilgili tüm video, FİLİSTİN fotoğrafları ve FİLİSTİN haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Dünya

Birleşmiş Milletler'e bağlı UNRWA'nın uyarısına göre, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları devam ederse, bir neslin yok olma riskiyle karşı karşıya kalabiliriz.

Dünya

UNRWA, Gazze Şeridi’nde biriken atıkların yarattığı çevre ve sağlık risklerine dikkat çekiyor.

Güncel

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Birleşmiş Milletler Yakın Doğu'daki Filistin Mültecilerine Yardım ve Bayındırlık Ajansı Genel Komiseri Philippe Lazzarini ile görüştü.

Dünya

İsrail ordusunun Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah'ta bir evi hedef alması sonucu 1'i çocuk 8 Filistinli yaşamını yitirdi.

Dünya

İşgal altındaki Batı Şeria ve Kudüs'te, 4 Filistinli gencin şehit edilmesine tepki olarak genel grev ilan edildi.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'dan yürekleriyle Gazze'ye destek olan çocuklar, zor zamanlarında yanlarında olduklarını ve dualarının kendileriyle olduğunu belirtiyor.

Dünya

İşgal rejimi, Gazze'ye yönelik 7 Ekim'den bu yana sürdürdüğü soykırım ve katliamların etkisiyle ekonomisinin çökme noktasına geldiğini gösteren işaretlerle karşı...

Güncel

Cumhurbaşkanı Güvenlik ve Dış Politika Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) kabul edilen "Gazze'de ateşkes" karar tasarısının...

Güncel

Türkiye, İsrail'in Gazze'deki Nusayrat Mülteci Kampı'na düzenlediği saldırıyı sert bir dille kınadı.

Dünya

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik gece boyu devam eden saldırılarında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.

Dünya

İşgal altındaki Kudüs'te yaşanan bir haksızlık daha! İşgalciler, bir Filistinliye ait binayı zorla yıktı.

Si̇yaset

Slovenya, İspanya, İrlanda ve Norveç'in ardından Filistin Devleti'ni bağımsız bir devlet olarak tanıyan ülkeler arasına katıldı.