Hilvan Haberleri

Hilvan haberleri ve güncel Hilvan gelişmeleri, Hilvan ile ilgili tüm video, Hilvan fotoğrafları ve Hilvan haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Şanlıurfa

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen operasyonlarda, haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 5 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Hilvan ilçesinin Aşağıkucak, Demoğlu ve Dalca güzergâhlarında sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla konforlu ulaşım sağlıyor.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Hilvan İlçesinde husumetli aileler arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde iki aile arasında silahlı kavga çıktı. Kavgada 4 kişi yaralandı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde faaliyet gösteren Umut Kervanı, Kurban Bayramı vesilesiyle ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıttı.

Şanlıurfa

Vali Hasan Şıldak, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi'nde (GAMER) seçimlerin başlamasıyla birlikte seçim güvenliği ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa- Hilvan karayolunda Emniyet personelini taşıyan servis alev aldı. Yangın İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Şanlıurfa

Yüksek Seçim Kurulu tarafından seçimlerin yenilenmesi kararı verilen Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde yeniden seçim yapılıyor. İlçe genelinde oy verme işlemi başladı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesi Tarlada yüksek gerilim hattına takılan biçerdövere temas eden 1'i kadın 5 kişi akıma kapıldı. Olayda 2 kişi...

Şanlıurfa

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, yarın Hilvan ve 4 farklı ilçenin 17 Mahallesinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler seçimi için tüm tedbirlerin alındığını...

Şanlıurfa

Vali Hasan Şıldak, Hilvan’da kurumsal çalışmaları denetledi ve çarşı ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde bulunan Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri, bitkin halde buldukları peçeli baykuşu tedavi ettirmek üzere ekiplere haber verdi.