Kaymakam Haberleri

Kaymakam haberleri ve güncel Kaymakam gelişmeleri, Kaymakam ile ilgili tüm video, Kaymakam fotoğrafları ve Kaymakam haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Viranşehir

Viranşehir'de 130 yataklı Hafızlık Yatılı Kız Kur'an Kursu için temel atma töreni düzenlendi. Kaymakam Önder Çengel ve İlçe Müftüsü Mahmut...

Viranşehir

Viranşehir Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız'ın Anneden Gelen Acı Haberle Sarsıldı!

Güncel

Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesi Kaymakamı Mesut Coşkun, evinde hayatını kaybetti. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, olayla ilgili adli tahkikatın başlatıldığını açıkladı.

Şanlıurfa

Denizli Acıpayam Kaymakamı Mustafa Gürbüz, Şanlıurfa Birecik Kaymakamlığına atandı

Siverek

Siverek Kaymakamı Musa Aydemir, halk arasında "ölüm yolu" olarak bilinen Siverek-Şanlıurfa-Diyarbakır kara yolundaki güvenlik sorunlarına çözüm bulmak amacıyla incelemelerde bulundu.

Viranşehir Kaymakamlığı ve Akbank, 22 Eylül 2023 tarihinde gerçekleşen banka promosyon ihalesinde en yüksek teklifi veren banka olarak Akbank'ı seçti.

Güncel

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, kaymakamlık sınavının 3 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşeceğini ve 77 kaymakam adayının alınacağını duyurdu.

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde düzenlenen "Suruç 4. Nar Festivali" renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Suruç ve Halfeti ilçelerini ziyaret ederek ilçe yöneticileri ve yetkililerle buluştu.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Akçakale İlçesindeki Gümrük kapısında incelemelerde bulundu.

Harran

Harran Kaymakamı İbrahim Gültekin, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı değerlendirme ve müdürler toplantısında eğitimin önemini vurguladı.

Akçakale ilçesinin yetiştirdiği Tuzlukçu kaymakamı İsa Bertan Aylin Doğan ile dünya evine girdi.