MEHMET ŞİMŞEK Haberleri

MEHMET ŞİMŞEK haberleri ve güncel MEHMET ŞİMŞEK gelişmeleri, MEHMET ŞİMŞEK ile ilgili tüm video, MEHMET ŞİMŞEK fotoğrafları ve MEHMET ŞİMŞEK haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Dünya Bankası Grubu Başkanı Ajay Banga ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bayram etkisiyle artan dış ticaret açığı nedeniyle yıllık cari açığın nisanda 31,5 milyar dolara...

Bi̇li̇m & Teknoloji̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kamuda yapay zeka kullanımıyla tasarruf tedbirlerinin daha etkin takip edileceğini duyurdu.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, makro finansal istikrar ve rezervlerin güçlendirilmesi doğrultusunda piyasaların daha etkin çalışması için sadeleştirme politikalarının...

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Rasyonel, öngörülebilir ve kurala dayalı politikalarımızla ekonomimiz daha dengeli ve sürdürülebilir büyümeye doğru yol...

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Paramızın istikrarlı ve güvenli olması, dolarizasyon belasından kurtulmak için en etkili çözümdür." dedi.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yılın ikinci çeyreğinde dış ticaret açığı ve cari açıkta düşüş öngörüyor.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye’nin uyguladığı politikalar sayesinde CDS değerlerinde büyük bir iyileşme kaydedildiğini açıkladı.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, “Proje Gayrimenkul Yatırım Fonları” aracılığıyla konut arzını artırma planlarını açıkladı.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, tasarruf tedbirleri kapsamında 300 mal müdürlüğünün kapatılacağını açıkladı.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye’nin ekonomik istikrar yolunda ilerlediğini ve enflasyonun düşüş trendine girdiğini belirtti.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 17 milyar liralık sahte fatura düzenlemesiyle mücadele için 50 ilde kapsamlı bir inceleme başlattı.